Maria Nawrot

Męskie Granie po raz kolejny rusza w trasę!

Poznań, Katowice, Wrocław, Kraków, Gdynia, Warszawa i Żywiec – oto miasta, które w tym roku odwiedzi trasa koncertowa Męskie Granie sponsorowana przez markę Żywiec. Tegoroczna edycja wystartuje 14 lipca w Poznaniu, a finałowy koncert zaplanowany jest na 25 sierpnia w Żywcu. Męskie Granie to wyjątkowy projekt na kulturalnej mapie Polski, który nieustannie zaskakuje przełamywaniem konwencji i łączeniem stylów. Już od 9 lat na scenie wydarzenia spotykają się najlepsi polscy artyści reprezentujący odmienne muzyczne gatunki. Dzięki ich eksperymentom i odwadze do poszukiwania nowych brzmień publiczność staje się świadkami nieoczywistych kolaboracji, które na długo pozostają w pamięci.

Męskie Granie po raz kolejny rusza w trasę! Dowiedz się więcej »

Polska Noc Kabaretowa w Opolu

Polska Noc Kabaretowa krąży po naszym kraju. Kolejnym miastem które znalazło się na trasie było Opole. W piątek 11 maja na deskach amfiteatru pojawiła się czołówka polskich kabaretów. Kabaret Moralnego Niepokoju, Marcin Daniec, Kabaret Skeczów Męczących, Ireneusz Krosny, Kabaret Nowaki, Igor Kwiatkowski zadbali oto aby widzowie którzy tłumnie przybyli, nie nudzili się przez blisko 4 godziny.

Polska Noc Kabaretowa w Opolu Dowiedz się więcej »

Przewijanie do góry