Kontakt

DTV24

Wprowadzenie

O nas

Internetowa Telewizja Dolnego Śląska DTV24

DTV24 powstało w roku 2014 z inicjatywy red. Marii Nawrot – Prezesa Stowarzyszenia Dziennikarzy i Wydawców.


Realizujemy programy dotyczące naszego miasta, województwa dolnośląskiego i opolszczyzny. Naszymi współpracownikami są operatorzy, montażyści i dziennikarze od lat pracujący we wrocławskich mediach, tworzący własne programy. Na naszym portalu informujemy o bieżących wydarzeniach społecznych i kulturalnych. Od 2015 roku posiadamy własne studio w doskonałej lokalizacji, w samym centrum Wrocławia przy ul. Romana Dmowskiego 15c/301

 

Jako telewizja bez granic posiadamy korespondentów w Londynie, Irlandii, USA, a także w Wiesbaden w Niemczech. Współpracujemy z Internetowymi telewizjami polonijnymi w Niemczech i krajach Beneluxu. Mamy również redakcję w Berlinie.

Strona wykonana przez Maciej Zmitrukiewicz

2016
2019

W roku 2016, w plebiscycie Gazety Wrocławskiej, otrzymaliśmy tytuł „Pożyteczni 2016”. W roku 2018 dwukrotnie startowaliśmy do konkursu Gminy Wrocław „Mikrogranty”. Jako zwycięzcy majowi realizowaliśmy cykl 10 odcinków programu „Nowiny” – serwis informacyjny po ukraińsku, a we wrześniu otrzymaliśmy grant na film i konkurs fotograficzny „Mikrokosmos – Brochów osiedle za torami”.

W roku 2019 Stowarzyszenie Dziennikarzy i Wydawców przyjęło stażystów z Erasmusa z Hiszpanii i stażystkę z DSW rozpoczynając nową edukacyjną erę naszej telewizji. Obecnie z nową szatą i nowymi pomysłami wkraczamy w nowy etap naszej telewizji.

Skontaktuj się

Napisz do nas

  Adres

  ul. Dmowskiego 15 lok 301 Wrocław

  Numer kontaktowy

  +48 608 321 764

  E-mail

  redakcja.dtv24@gmail.com

  Scroll to Top