Wrocławska Fontanna Multimedialna-Otwarcie sezonu

WKRÓTCE OTWARCIE SEZONU 2018 WROCŁAWSKIEJ FONTANNY MULTIMEDIALNEJ

 Po długiej  zimie uruchomiona zostanie Wrocławska Fontanna Multimedialna.

Już od 5 maja będzie można cieszyć się atrakcyjnymi pokazami. Wcześniej, bo od 1 do 3 maja na terenie Pergoli i w Hali Stulecia wystąpią znani artyści w ramach kolejnej edycji Festiwalu 3-Majówka.

 Światło, dźwięk i woda

W sobotę 5 maja sezon letni rozpocznie się o godz. 22.00 pokazem specjalnym „Cztery żywioły”.

W kolejnych dniach nie zabraknie znanych już prezentacji „Mikro & Makro Kosmos”, „Piękna i bestia” i „Marzenia”. Oczywiście, jak co roku, odbywać się będą pokazy dzienne do znanych motywów z muzyki filmowej i klasycznej. Do września pokazy dzienne prezentowane będą  codziennie od 10:00 do 17:00 o każdej pełnej godzinie. Pokazy wieczorne odbywają się także  co godzinę od 18:00 do 21:00. Wyjątkiem jest ostatni pokaz wieczorny, który w dni powszednie  rozpoczyna się o godz. 21:40. Wodnym widowiskom towarzyszy muzyka klasyczna, współczesna, pop oraz ambient, w tym m.in. „Taniec  z szablami” Chaczaturiana, tematy muzyczne Hansa Zimmera z filmu „Piraci z Karaibów”, uwertura Mozarta z „Wesela Figara”.

 Pokazy specjalne

Pokazy specjalne wyświetlane będą w soboty i niedziele, oraz w wybrane dni świąteczne. Dokładny harmonogram znajduje się na http://halastulecia.pl/zwiedzanie/fontanna/.

 3-Majówka po raz kolejny

Początek  letniego sezonu 2018 łączy się również z dużym wydarzeniem plenerowym, jakim jest  po raz kolejny organizowana w Hali Stulecia oraz na Pergoli  3-Majówka, podczas której wystąpi wielu znanych artystów, w tym m.in. Hunter, Lao Che, Vader, Coma, Organek, Kult, The Dumplings, Waglewski Fisz Emade, Kortez i wielu innych  .

Dlatego w dniach 1, 2 i 3 maja, ze względu na odbywające się  na terenie Pergoli koncerty, plac wokół Wrocławskiej Fontanny Multimedialnej  zostanie ogrodzony, a wstęp możliwy będzie jedynie za okazaniem biletu.

Więcej informacji wraz z mapą zmiany organizacji ruchu w tych dniach można znaleźć na stronie: www.halastulecia.pl/aktualności.

WP Hala Ludowa Sp. z o.o. nie odpowiada za informacje umieszczane na nieoficjalnych stronach internetowych.

Scroll to Top