One Love Music Festival 2018

Ukraiński beat box, taneczna melancholia i osobna scena dedykowana muzyce drum and bass. W listopadzie w Hali Stulecia zabrzmi nie tylko – kojarzone dotychczas z formatem imprezy – reggae.

Organizatorzy tegorocznego One Love Music Festival zmiany w muzycznej formule imprezy potwierdzają kolejnymi ogłoszeniami. W line-upie pojawiła się czwarta scena, którą w całości we władanie oddano brytyjskiej wytwórni Hospital Records z ich cyklem imprez spod znaku drum and bass – znanych bliżej jako Hospitality. Pierwszym ujawnionym właśnie artystą jest High Contrast, czyli Lincoln Barrett – znana postać ze światowej czołówki d’n’b i autor kultowych remiksów. A to nie koniec, wkrótce dołączy do niego jeszcze trzech wykonawców.

Poza tym, do dotychczas ogłoszonych artystów pozostałych scen dołączyły nowe składy i nazwiska. Rozszerzenie muzycznej formuły festiwalu z pewnością potwierdza koncert The Dumplings na scenie głównej. Justyna Święs, Kuba Karaś i ich podszyta melancholią taneczna elektronika będzie ciekawą przeciwwagą do bujających rytmów, które są znamienne dla wystepów Bednarka. Ulubieniec polskiej publiczności powraca na festiwal, a w zanadrzu ma wydany pod koniec zeszłego roku krążek „Talizman”. Skład main stage zasili także ukraiński duet 5’nizza, który łączy reggae, rock, jazz i hip-hop stosując minimalne, ale bardzo efektowne środki – beat box, wokal, gitara i perkusja, a wszystko podbite elementami kabaretowymi. Z kolei do Natural Stage dołączył Gooral i jego fuzja elektroniki z nutą góralszczyzny. – Jubileuszowa 15-sta edycja jest doskonałą okazją do wprowadzenia nowej jakości i rozszerzenia dotychczasowych horyzontów muzycznych, stąd tegoroczny line-up ma w sobie sporo propozycji z pogranicza różnych stylów – podkreślają organizatorzy.

17 listopada we wrocławskiej Hali Stulecia wystąpią także: Dub Fx, Promoe, Gutek, Damian Syjonfam oraz Splendid Sound. Bilety w podstawowej wersji kosztują 70 złotych – promocyjna cena tylko do końca lipca lub w wersji VIP – 120 zł do końca września (lub wyczerpania puli). Więcej informacji na www.onelove.pl

Scroll to Top