30 lecie pracy artystycznej “Ich Troje”

Już 8 września zapraszamy do Amfiteatru w Opolu na wyjątkowy koncert grupy Ich Troje! Koncert niezwykły, bowiem właśnie tego dnia, Michał Wiśniewski, lider grupy, będzie świętował 30-lecie pracy artystycznej.

Opole to dla Michała miejsce szczególne…To właśnie tutaj w 2001 roku grupa Ich Troje zaczarowała publiczność niezwykle barwnym wykonaniem utworu „Powiedz”, które rozpoczęło prawdziwy boom i przyniosło grupie ogólnopolski rozgłos i uwielbienie rzeszy fanów.

Zespół przez lata zagrał kilkaset koncertów w kraju i za granicą, sprzedał blisko 12 milionów płyt, a Michał Wiśniewski skutecznie dbał o to, aby koncerty zespołu nie były zwyczajne – na scenie pojawiał się balet, huśtawki, motocykle, a jak trzeba było – nawet zaplanowany deszcz… Takie show sprawiało, że publiczność od początku do końca oglądała występ z ogromnym zaciekawieniem.

Nie inaczej będzie tym razem! Podczas koncertu usłyszymy największe hity zespołu takie jak „A wszystko to…”, „Zawsze z Tobą chciałbym być”, „Wypijmy za to!”, czy wspomniane „Powiedz”, okraszone niezwykłymi rekwizytami i piękną choreografią.

Prawdziwą gratką dla Fanów jest fakt, że na scenie prócz Michała Wiśniewskiego, Jacka Łągwy i obecnej wokalistki Agaty Buczkowskiej, pojawią się również poprzednie wokalistki – Anna Świątczak i Justyna Majkowska! To będzie prawdziwe show i nie może Was tam zabraknąć!

Bilety dostępne na stronie: www.kupbilecik.pl , eventim, ebilet, biletyna.

Cena: 25zł – 499zł

Scroll to Top