Gitarowy rekord 2019

1 maja zgodnie z tradycją spotykamy się we Wrocławiu, by kolejny raz podjąć próbę pobicia Gitarowego Rekordu Guinnessa, który stał się już wizytówką Wrocławia w całej Europie i świecie.
W tym roku zagramy już po raz siedemnasty. Nasz rekord ustanowiony w ubiegłym roku, to 7411 gitarzystów, wspólnie grających nieśmiertelne „Hey Joe” Jimiego Hendrixa!
Wiemy, że z Waszą pomocą stać nas na więcej – wystarczy, że każda grupa gitarzystów namówi do wspólnego grania we Wrocławiu jeszcze jedną osobę i znów przejdziemy do historii. Gwiazdą która wystąpi zarówno dla grających ale również dla każdego kto pojawi się na rekordzie będzie Brytyjski zespół Slade. Królowie glam rocka w latach 70 którzy sprzedali najwięcej singli spośród wszystkich brytyjskich grup, w tym ponad milion egzemplarzy swojego największego przeboju „Merry Xmas Everybody”.Nie schodzą ze sceny od ponad pół wieku i mimo kilku zmian w składzie nigdy nie zawiesili działalności. Zapraszamy,  bo choć kolejny rekord będzie trudno pobić to jest jeszcze trochę czasu , więc warto zaprosić  znajomych  i samemu poćwiczyć takty do utworu “Hey Joe”.

Mariusz Kunicki

Scroll to Top