Rockowa Atmosfera Patrycji Markowskiej

Rockowa Atmasfera to cykl koncertów Patrycji Markowskiej z zespołem. Trasa obejmuje największe miasta naszego kraju i jest organizowana przez firmę ATMA.

Każdy koncert poprzedzony jest szkoleniem Numery moich przyjaciół 998-112″ szkolenie te dotyczy bezpieczeństwa przeciwpożarowego i jest prowadzone przez strażaków.Opowiadają oni jak rozważenie zachowywać się z ogniem oraz pokazują prewencyjne filmy aby przestrzec przed niebezpieczeństwami.Tegoroczny koncert Atmasfery odbył się w Opolskiej Hali Widowiskowo-Sportowej “Okrąglak” a nie jak w ubiegłych latach w Amfiteatrze. Zmiana była konieczna ze względu na obywające się Dni Opola. Nie przeszkodziło to w dobrej zabawie i w rewelacyjnym koncercie.

Patrycja to prawdziwy wulkan na scenie zaśpiewała zarówno kawałki z nowszych płyt, jak i te z starszych “W hotelowych korytarzach”, “Świat się pomylił” czy też “Ocean” wraz z nią śpiewało ok.1,5 fanów. Oczywiście nie obyło się bez bisów i podkreśleniu że w Opolu panuje niesamowity klimat, z tej okazji zaśpiewała utwór który wykonuje tylko na specjalne okazje.Dziękujemy Patrycji za cudowny wieczór i zapraszamy na koncerty.

Zdjęcia i tekst Mariusz Kunicki  Opole

Scroll to Top