KONKURS!!!!!KONKURS!!!!!KONKURS!!!!!


Starujemy dla was z kolejnym obiecanym konkursem, tym razem dzięki uprzejmości agencji Tomczyk Art mamy dla was ostatnie podwójne zaproszenie na Koncert Wiedeński w Opolu, który już 15 maja w Filharmonii Opolskiej – bilety są na godzinę 17.00.

Zadanie konkursowe jest bardzo proste wystarczy napisać dlaczego to zaproszenie powinno trafić w wasze ręce . Odpowiedzi należy wysyłać do 14 maja do godziny 20.00 na adres kunicki.dtv24@gmail.com ,laureat zostanie wybrany 14 maja po godzinie 20.00 i poinformowany o wygranej.Jeżeli nie uda wam się wygrać a chcecie pojawić się na koncercie to zachęcamy do zakupu biletów. Zachęcamy również do polubienia naszego profilu na fb i śledzenia naszej strony bo już wkrótce startujemy z konkursami gdzie do wygrania będą bilety na koncerty zespołu Lady Pank we Wrocławiu ,Opolu i Katowicach.Zapraszamy.
Podczas gali usłyszą Państwo obdarzonych wspaniałymi głosami, fantastycznych solistów operowych. Towarzyszyć im będą wybitni, polscy kameraliści młodego pokolenia, występujący na co dzień z najlepszymi orkiestrami i dyrygentami w Polsce i Europie.
Tej gali nie można przegapić, na scenie pojawią się laureaci międzynarodowych konkursów muzycznych, wirtuozi skrzypiec, fortepianu, wspaniali soliści polskiej estrady. Zabrzmią największe przeboje króla walca – Johanna Straussa, nie zabraknie także popisowych arii
z najsłynniejszych operetek „Zemsta nietoperza”, „Baron cygański”, „Wesoła Wdówka”, „Księżniczka Czardasza” oraz „Kraina Uśmiechu”. Publiczność usłyszy m.in.:
Walc „Nad Pięknym Modrym Dunajem”, Arię Barinkaya „Wielka sława to żart”,
Duet wszech czasów „Usta milczą dusza śpiewa” czy polkę „Tritsch- Tratsch”.
Koncert programowo nawiązywał będzie do tradycyjnych gali i noworocznych koncertów, odbywających się w Wiedniu.

Zapraszamy serdecznie!

Bilety 90 zł: Kasa Filharmonii (Opole, ul. Krakowska 24)
rezerwacje tel. 77 44 23 286, grupy powyżej 10 os. – tel. 504 091 909

bilety online: www.biletyna.pl, www.kupbilecik.pl
oraz Sklepy Muzyczne FIFF, Księgarnie PWN, Księgarnie Book Book, Książnica Polska

Scroll to Top