Enrique Iglesias w Krakowie

Enrique Iglesias hiszpański piosenkarz, aktor i kompozytor pojawił się 7 maja 2019 na koncercie w Polsce.

Artysta w ramach trasy koncertowej “All the hits live” wystąpił w Krakowskiej Tauron Arenie w której koncertował już w grudniu 2016. Wizyta wokalisty doszła do skutku dzięki fanom, którzy wysyłali dziesiątki tysięcy listów do Iglesiasa, z prośbą o ponowny koncert w Polsce.

Sam Enrique odwdzięczył się publiczności blisko dwugodzinnym gorącym show. W trakcie koncertu zabrzmiały jego największe przeboje min.:Move to Miami,I’m a Freak,I Like How It Feels, Heartbeat, Duele el corazón, Bailamos, Ring My Bells, El bano, Takin’ Back My Love. Oczywiście to tylko część utworów które mogliśmy wysłuchać tego wieczoru. Artysta w trakcie swojego występu czarował publiczność swoją żywiołowością oraz tym, że w trakcie występów pojawiał się na drugiej scenie aby być bliżej swoich fanów.

Niesamowita scenografia z dużą multimedialną ścianą LED o powierzchni 500 m2, z niezliczoną ilością efektów specjalnych i pirotechnicznych oraz najnowszą technologią dźwięku. Oczywiście nie zabrakło gromkiego sto lat ,które w wypełnionej po brzegi hali zabrzmiało donośnie a sam artysta wzruszył się bardzo.Warto wspomnieć że jego występ w Polsce miał miejsce na dzień przed 44 urodzinami. Boski Enrique w trakcie jednego z utwór zaprosił na scenę jedną z fanek z publiczności i wykonał utwór przytulając ją przez większą cześć tej piosenki, choć w trakcie zaprosił również jej partnera i zadedykował im resztę piosenki. Para mogła wykonać sobie również selfie z gwiazdorem. Na zakończenie fantastycznego wieczoru w trakcie ostatniego utworu na publiczność spadły białe balony z inicjałami wokalisty. Miejmy nadzieję że Enrique ponownie pojawi się u nas.

Koncert zorganizowała ART BG PRODUCER COMPANY firma która jest odpowiedzialna za całość trasy artysty i dzięki której uprzejmości mogliśmy pojawić się na koncercie.

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki DTV24 Opole

Scroll to Top