Świąteczny jarmark na wrocławskim Rynku


Wrocławski Jarmark Bożonarodzeniowy to obowiązkowy punkt do odwiedzenia na mapie przedświątecznych atrakcji. Kolejna jego edycja zagościła od 23 października na wrocławskim rynku i pobliskim Placu Solnym. Na młodych i starszych czeka wiele atrakcji w których będzie można uczestniczyć aż do Bożego Narodzenia. Mikołajki już 6 grudnia i tego dnia czeka nas o godzinie 17.30 powitanie św. Mikołaja na świątecznej scenie oraz o godz.18.00 uroczyste rozświetlenie choinki.

Kolejne atrakcje które już są dostępne to m.in. Galeria Mikołaja czy karuzele to dla najmłodszych wielka frajda. Natomiast na starszych czeka wiele stoisk twórców ludowych oraz z pomysłami na świąteczne prezenty. Tradycją na Jarmarku jest możliwość spróbowania grzańca bożonarodzeniowego ze specjalnych limitowanych kubeczków.

Także dla każdego kogo w tej świątecznej gorączce dopadnie głód pobliskie stoiska serwują wyśmienite jedzonko. Więc dla każdego coś miłego zarówno dla ciała jak i duszy.

Zapraszamy wszystkich bo jarmark robi imponujące wrażenie szczegóły programu i wszystkie atrakcje można sprawdzić na stronie http://www.jarmarkbozonarodzeniowy.com.
Fot. i tekst Mariusz Kunicki

Scroll to Top