Konkurs !!!
Redakcja Telewizji DTV24 ma patronat nad koncertem „Zbudujmy świat – Utwory Wodeckiego w nowym świetle”, który wraca do Wrocławia i z tej okazji mamy dla Was bilety! Do wygrania:1 podwójny bilety na godz.17:00 oraz 1 podwójny bilet na godz.20:00oba koncerty odbędą się 4 maja 2026📍 Teatr Muzyczny Capitol, Wrocław Na scenie usłyszycie muzykę Zbigniew Wodecki w nowych aranżacjach — z orkiestrą, chórem oraz w oprawie taneczno-akrobatycznej. „Zbudujmy świat” to ciepły, pełen emocji wieczór i świetna okazja, żeby spędzić czas z kimś bliskim. Co zrobić, żeby wygrać? Odpowiedz na pytanie konkursowe: Gdybyś mógł/mogła wybrać jeden utwór Wodeckiego, który chciał(a)byś usłyszeć na żywo podczas tego koncertu — który by to był i dlaczego? Swoje odpowiedzi przesyłajcie na adres:kunicki.dtv24@gmail.com Na zgłoszenia czekamy mailowo do 30 kwietnia do godz.23:59 — zwycięzców wyłonimy 1 maja do godz.10:00 i poinformujemy ich bezpośrednio na e-mail z którego wysłali zgłoszenie wraz z biletami. Prosimy również w treści e-maila zaznaczyć na którą godzinę chcieli by państwo wygrać bilet. Powodzenia i do zobaczenia w Capitolu! 🎶
Konkurs !!! Dowiedz się więcej »





