Polbus PKS i FlixBus podpisały umowę we Wrocławiu

Od czerwca wrocławskie lotnisko znajdzie się w systemie sprzedaży FlixBus. Pasażerowie lądujący we Wrocławiu zyskają dostęp do pełnej siatki połączeń przewoźnika już po przylocie. Wrocław został ogłoszony jednym z trzech głównych centrów przesiadkowych FlixBusa w Polsce.
Połączenie z Dworca Wrocław do Portu Lotniczego Wrocław znajdzie się w systemie sprzedaży FlixBusa i będzie do kupienia w ramach biletów łączonych. Wówczas cena biletu na autobus WRO Airport  Express wyniesie 7 złotych. / W sprzedaży detalicznej koszt to 10 zł /. Będzie można je kupić na stronie www.flixbus.pl, poprzez aplikację przewoźnika lub w punktach sprzedaży (również na Dworcu Wrocław). Dojazd potrwa około 50 minut.
Wrocławscy podróżni nadal będą mogli korzystać z dotychczasowych form transportu pomiędzy centrum miasta a lotniskiem. Na wrocławskie lotnisko można dojechać również komunikacją miejską – autobusem linii 106 lub nocną linią 206. Dojazd z okolic Dworca Głównego zajmuje ok. 40 minut, w zależności od natężenia ruchu na drodze. Port Lotniczy Wrocław to także parking na 3500 samochodów, wydzielone pasy ruchu dla taksówek oraz strefa darmowego, krótkiego postoju przy samym wejściu do obiektu.

Scroll to Top