Master Truck 2018

Malutka miejscowość Polska Nowa Wieś w gminie Komprachcice koło Opola w ten weekend zamieniła się w prawdziwe miasteczko ciężarówek.

Zlot Master Truck po raz 14 zgromadził na lotnisku aeroklubu  opolskiego ciężarówki z Polski  i ze świata m.in. Włoch, Finlandii oraz Danii. Na miłośników dużych aut czekało mnóstwo atrakcji konkursy , koncerty, wesołe miasteczko oraz pokaz świateł MASTER TRUCK OF LIGHT w wykonaniu uczestników zlotu.

Ta część imprezy to najbardziej efektowna część zlotu gdzie kierowcy używając świateł,klaksonów i oświetlenia efektowego tworzą zapierający chwilami dech w piersiach spektakl. Specjalnie malowane tuningowane ciężarówki przyprawiają o zachwyt zarówno  młodych jak i starszych wielbicieli dużych aut.

Trucki które pojawiły się na imprezie to prawdziwe dzieła sztuki. Każdy kto pojawił się na lotnisku oprócz podziwiania ciężarówek miał  szansę wybrać tę najpiękniejszą. Na terenie zlotu oprócz ciężarówek, które same w sobie są atrakcją ,czekało na przybyłych również dobre jedzonko oraz  gwiazdy telewizyjne.  Tradycyjnie pojawił się Piotr Zelt, Sebastian Wątroba czy sobowtór Chucka Norrisa.

Niewątpliwie największą niespodzianką muzyczną tegorocznego Master Trucka był występ Lukasa Gogola zwycięzcy Mam Talent. Po nim na scenie pojawiła się gwiazda światowego formatu, która dała szybki ale bardzo energetyczny show a mowa tu o Danzelu twórcy takich hitów jak m.in Pump It Up czy Put Your Hands Up In The Air. Jego przeboje śpiewali wszyscy bez względu na wiek. Po koncercie chętni mogli liczyć na autografy wokalisty, który niestety nie dał namówić się na pozowanie do zdjęć ponieważ chwilę po występie ruszał w drogę na kolejny koncert.

Krótka przerwa która nastąpiła po jego występie została wykorzystana do przygotowania gali. Tu na scenie pojawili się wszyscy ,którym w trakcie 14 Master Trucka udało się zdobyć nagrody. Sympatycznym akcentem na zakończenie była wspólna fota na której pojawili się wszyscy, którzy wsparli akcje #cuddladawidka. Najlepszą ciężarówką zlotu została DAF X-Men z firmy Gosped Adamscy Sp.J.. Kolejna jubileuszowa 15.edycja już za rok .Warto zaplanować już teraz czas bo niespodzianek na pewno nie zabraknie.

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki DTV24 Opole

Scroll to Top