Sezon na imprezy w  opolskim amfiteatrze rozkręca się na dobre. Kolejnym wydarzeniem które zagościło w tym miejscu to Opolska Noc Kabaretowa.Sobotni wieczór 29 czerwca należał do: Grupy MoCarta, Kabaretu Nowaki, Kabaretu Jurki, Kabaretu Czesuaf, Kabaretu na Koniec Świata, Igora Kwiatkowskiego, Marcina Dańca, Artura Andrusa, Zbigniewa Zamachowskiego a oprawę muzyczną zapewnił zespół The Jobers.

W tym roku tematem przewodnim opolskiej nocy jest słynny na cały kraj przekop, który ma dać Elblągowi dostęp do morza. Autorem scenariusza jest Robert Górski a gospodarzami wieczoru był Kabaret Moralnego Niepokoju.Hasłem przewodnim tegorocznej nocy było PRZEKOP czyli od morza do Żoliborza. Po wielkim sukcesie budowy Dworca Centralnego inżynier Karwowski, w towarzystwie gwiazd polskiego kabaretu, rusza nad Zalew Wiślany, żeby nadzorować kolejny ważny dla kraju projekt.

Świetne dialogi doskonałe skecze, piękna scenografia i rozrywka na najwyższym poziomie królowały w sobotni wieczór w amfiteatrze.Publiczność reagowała żywiołowo i co chwilę w amfiteatrze wybuchały salwy śmiechu.

Impreza była transmitowana przez telewizję Polsat wiec cała Polska mogła choć na chwilę przenieść się do Opola i poczuć legendarny opolski klimat.Sobotni koncert to tylko wstęp do koncertu Przebojowe Opole, który już w niedziele zagości zarówno w amfiteatrze jak i Polsacie.Organizatorem jest Miasto Opole oraz agencja Eskander.

Scroll to Top