Milionowy klient Wrocławskiego Parku Wodnego

Aquapark Wrocław dziś odwiedził milionowy gość w 2024 roku!

Wrocławski Park Wodny jest ulubionym miejscem wypoczynku wrocławian i Dolnoślązaków. Żaden inny obiekt rekreacyjny w regionie nie ma tak wielu gości. Co więcej z roku na rok staje się popularniejszy. Dziś Aquapark Wrocław odwiedził milionowy klient w 2024 roku, pojawił się szybciej niż w roku ubiegłym.

Tym razem naszym milionowym gościem okazał się Bartosz Tarnopolski, mieszka we Wrocławiu. Odwiedził dziś Aquapark Wrocław wraz ze swoją córeczką Oliwką, często odwiedza Aquapark ze swoimi córkami oraz żoną. Dziś był szczęśliwcem i został milionowym klientem, który otrzymał roczny karnet VIP. Najchętniej odwiedza strefę Saunarium we Wrocławskim Aquaparku, w której może się zrelaksować i odpocząć.

Obiekt przy ulicy Borowskiej działa od 2008 roku. Z roku na rok Aquapark zmienia się i rozrasta, przybywa atrakcji oraz gości. W roku 2023 padł rekordowy wynik frekwencji Aquapark odwiedziło ponad 2,2 miliona gości.

– To dla nas olbrzymie wyróżnienie i odpowiedzialność. I powód do ciągłego rozwoju. Bo jeśli jest więcej gości to powiększamy liczbę atrakcji. Cieszę się, że Aquapark jest coraz chętniej wybierany i odwiedzany przez naszch gości. Cały czas się rozwijamy i powiększamy atrakcje w naszym obiekcie na ul. Borowskiej oraz jesteśmy coraz bliżej mieszkańców Wrocławia. Obecnie trwa budowa nowych zjeżdżalni w Aquaparku przy ul. Borowskiej. Powstają dwie nowe zjeżdżalnie pontonowe oraz podwójna zjeżdżalnia DuoRacer. – mówi Grzegorz Kaliszczak, prezes Wrocławskiego Parku Wodnego.

Bartosz Tarnopolski okazał się milionowym gościem w 2024 roku, był bardzo zaskoczony. Często korzysta z Aquaparku z rodziną – żoną oraz dwoma córeczkami. Bardzo lubi strefę Saunarium, jednak dziś wybrał się ze swoją córeczką Oliwią popływać na basenach.

Szczęśliwiec otrzymał od Wrocławskiego Parku Wodnego roczny karnet VIP. Dzięki niemu można przebywać cały dzień, bez ograniczeń czasowych i korzystać ze wszystkich stref oraz obiektów Aquapark Wrocław.

Scroll to Top