“Cydr lubelski, spragnieni lata” we Wrocławiu

Trasa koncertowa “Cydr lubelski, spragnieni lata” zagościła w miniony weekend we Wrocławiu. Na wszystkich chętnych dobrej muzyki  i miłej zabawy czekało na placu Nowy Targ dużo atrakcji nie tylko muzycznych. Można było posilić się w food truckach, napić  produktu sponsora ale również wypożyczyć aparat by uwiecznić siebie i gwiazdy na pamiątkowych fotach.Koncerty w ramach trasy Cydr Lubelski Spragnieni Lata to świetna okazja do sprawdzenia  co ciekawego i nowego dzieje się polskiej muzyce. Wszystko to za sprawą artystów, którzy występują na scenie.

Wrocław rozgrzali Kasia Lins, Marcelina, Smolik/Kev Fox oraz Xxanaxx. Zabawa trwała do późnych godzin a każdy kto zdecydował się pojawić,  na pewno nie żałował. Marcelina która pojawiła się na scenie mówiła, że Wrocław to jej ulubione miasto, ponieważ spędziła tu kilka lat swojego życia.

Artyści wystąpią jeszcze w Warszawie, Gdańsku, Poznaniu oraz w Lublinie na finale Lubelskiego Święta Młodego Cydru. W ciągu czterech lat ekipa Spragnionych Lata zagrała 40 koncertów dla ponad 100-tysięcznej publiczności w 23 polskich miastach. Warto wiec pojawić się na trasie, bo wakacje trwają i okazji na dobrą zabawę nie brakuje. Również nasi czytelnicy mogli wygrać zaproszenia do strefy VIP oraz gadżety Cydru Lubelskiego które otrzymali  od organizatorów.

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki DTV24   Opole

Scroll to Top