Ten Tour Sylwii Grzeszczak

Właśnie mija 10 lat od wydania przez Sylwię Grzeszczak jej debiutanckiego albumu „Ona i On”. Z tej okazji wokalistka postanowiła udać się w trasę koncertową “Ten Tour” w takcie której świętowała 10 lecie swojej pracy artystycznej . Trasa obejmowała kilkanaście miejsc w naszym kraju, artystka pojawiła się m.in. w Warszawie, Poznaniu, Wrocławiu, Katowicach, Łodzi i wielu innych miastach. Zakończeniem trasy był koncert w Opolskim Amfiteatrze gdzie bilety rozeszły się na długo przed imprezą.

Oczywiście wybór tego miejsca nie był przypadkowy bo Opole to Stolica Polskiej Piosenki i tu zaczynają się najczęściej kariery polskich wykonawców. Blisko dwie godziny zabawy zleciały bardzo szybko ponieważ wokalistka czarowała nie tylko śpiewem ale i graniem ale również swoją żywiołowością. Przeboje które zabrzmiały ze sceny porwały do tańca publiczność zarówno w starszym wieku jak i tą całkiem młodą. Utwory których nie mogło zabraknąć to m.in. „Małe rzeczy”, „Sen o przyszłości”, „Pożyczony”, „Księżniczka” oraz „Tamta dziewczyna”

Artystka w trakcie wieczoru kilkukrotnie oprócz śpiewu zagrała na pianinie.Koncert był pod każdym względem profesjonalnie przygotowany a za produkcję i promocję trasy odpowiedzialne były firmy Wagart oraz agencja Eskander.Na zakończenie artystka zagrała Bis choć po jednym utworze zostawiła rozgrzaną publiczność z niedosytem ale lepiej pozostawić w tym stanie niż przedobrzyć.

Choć fani domagali się kolejnego bisu wokalistka już nie pojawiła się na scenie. Opole jednak to kultowe miejsce i potwierdziła to również Sylwia która po krótkim odpoczynku wyszła do swoich fanów którzy czekali na nią i długo i cierpliwie pozowała do zdjęć jak również rozdawała autografy. Polecamy koncerty bo Sylwia Grzeszczak szykuje się do letnich występów szczegóły na stronie http://www.sylwiagrzeszczak.pl.

Zdjecia i tekst Mariusz Kunicki DTV24 Opole

Scroll to Top