Silesia Beer Fest 2017

Silesia Beer Fest 2017 to cykliczna impreza która od 17 lat gości w Chorzowie tegoroczna edycja odbyła się w dniach 1-3 września .

Wszyscy którzy lubią złocisty trunek z pianką przybyli aby przez trzy dni w super atmosferze napić się, pobawić i mile spędzić czas. Na miejscu czekało dużo atrakcji m.inn.  kino letnie, lunapark, balon widokowy, strefa foodtracków i inne. Oczywiście impreza jest tak pomyślana aby mogły w niej uczestniczyć całe rodziny i bardzo często można było taki widok zaobserwować. Beer Fest to również mocna strona muzyczna podczas pierwszego dnia na dużej scenie na Polach Marsowych zagrali: Weekend, Boys i Enej.

Kameralniej było w największym w kraju namiocie biesiadnym na Dużej Łące. Zabawa trwała w najlepsze do późnych godzin nocnych. Choć pogoda i klimaty muzyczne przez trzy dni były różne nikomu to nie przeszkadzało a 50 tysięczny tłum na sobotnim koncercie Lady Pank potwierdził że dla prawdziwych fanów nawet pogoda i kilometry nie są przeszkodą aby uczestniczyć w koncercie swojego ulubionego wykonawcy.

Sobota to również koncerty: Tede, Loka, Hurt, East West Rockers oraz na zakończenie grupy Video. Na scenie pojawili się również finaliści programu GWIAZDY ROCKA
Herkonnen, Klaudia Chlebek, Tadeusz Stuchlik. Wszystko co dobre niestety szybko się kończy i w niedzielny wieczór kolejna piwne święto przeszło do historii. Zanim jednak na dobre pożegnaliśmy się czekały nas kolejne koncerty które zawsze są mocną stroną imprezy. Ostatniego dnia wystąpili :Kaliber 44, Tabu, Natalia Schroeder, Łąki Łan oraz na zakończenie wokalista Kamil Bednarek którego energia i rytmy rozbujały wszystkich.

Warto również wspomnieć o super przygotowanym biurze prasowym gdzie dziennikarze i fotoreporterzy mogli zregenerować siły i w miłej atmosferze popracować.

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki – Oddział Opole

Scroll to Top