Przebojowe Opole z Polsatem

Piątkowy wieczór to początek dwudniowego festiwalu w opolskim Amfiteatrze który organizuje firma Eskander, Polsat, Ncpp oraz miasto Opole. Przebojowe Opole – Jedziemy na Wakacje to koncert który przyciągnął tłumy, na scenie pojawiły się polskie  i zagraniczne gwiazdy.

Imprezę rozpoczął Alvaro Soler, który roztańczył publiczność już od początku i do samego końca nikt nie myślał o tym aby siedzieć.Podczas przywitania latem z Polsatem wystąpili także: Michał Szczygieł, Lady Pank, Ich Troje, Paweł Kukiz, Perfect, Shangay, Grzegorz Hyży, Michał Szpak, Red Lips, Feel, Gromee i Lucas Meijer.

Koncert prowadzili Maciek Rock i Natalia Szroeder . Na scenie pojawili się również gościnnie Marcin Jędrych z Radia RMF który wręczył nagrodę dla Shangay oraz prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski który wręczył nagrodę dla Alvaro Soler.W trakcie montażu zespołów na scenie publiczność zabawiał kabaret Nowaki.Oczywiście jak przy festiwalu bywa z tyłu sceny na fotoreporterów czekała ścianka, niestety nie cieszyła się ona takim powodzeniem jak w trakcie KFPP ale niektóre gwiazdy dawały się namówić na pozowanie.

Opole po raz kolejny pokazało klasę i to że stolicą Polskiej Piosenki jest nie bez powodu, a wieczór zakończył show w wykonaniu Michała Wiśniewskiego z grupą Ich Troje który pojawił się na legendarnych deskach po 15 latach nieobecności. Po grupie Ich Troje na scenie pojawił się jeszcze opolski akcent czyli zespół Ravel.Drugi dzień to kabaret i duża dawka humoru zapraszamy do Polsatu a szczęśliwców do amfiteatru.

Zdjęcia i tekst Mariusz Kunicki DTV24 Opole

 

Scroll to Top