Poparzeni Kawą Trzy we Wrocławiu – Konkurs !

Poparzeni Kawą Trzy już 17 listopada pojawią się we Wrocławiu       i zagrają w Teatrze Polskim swój koncert. 

Zespół powstał w 2005 roku utworzony przez pracowników Radia RMF FM i Radia Zet. Wydanie pierwszej płyty w 2011 roku zbiegło się ze spektakularnym sukcesem na “Festiwalu Top Trendy” w Sopocie, gdzie zespół zdobył Nagrodę Dziennikarzy, a miesiąc później zwyciężył na ogólnopolskim festiwalu “Przebojem na antenę”. Od tej chwili “Poparzeni Kawą Trzy” goszczą na największych polskich scenach festiwalowych takich jak “Przystanek Woodstock 2012” zarejestrowany na DVD, Ostróda Reggae Festiwal, “Czad festiwal, “Finały WOŚP” w Polsce i za granicą, “Lato Dwójki i Radia Zet”, a miliony bawią się przed telewizorami w rytm “Kawałka do tańca” podczas Sylwestrowych nocy organizowanych przez Polsat. Teksty do wszystkich utworów, a wśród nich takich przebojów jak “Byłaś dla mnie wszystkim”, “Wezmę cię”, “Okrutna zła i podła” pisze Rafał Bryndal muzykę, określaną jako miks ska/rocka i miejskiego folku, komponują sami Poparzeni. W 2013 roku ukazała się płyta CD ze wspomnianym DVD zatytułowana “Wezmę cię”, obecnie zespół pracuje nad kolejnym krążkiem i… musicalem – komedią muzyczną, do której scenariusz napisał Rafał Bryndal.

Grupę tworzą Roman Osica, Krzysztof Zasada, Wojciech Jagielski, Mariusz Gierszewski, Krzyś Tomaszewski, Marian Hilla, Jacek Kret.

Zapraszamy do Teatru Polskiego w piątek 17 listopada na godzinę 19.00. Bilety w cenie 120 i 110 zł dostępne na kupbilecik.pl oraz ebilet.pl . Stacjonarnie można kupić je  w salonach Empik . Warto pojawić się na koncercie, bo na pewno zespół da z siebie dużo dobrej energii i wyzwoli pozytywne emocje.

Teraz niespodzianka z okazji koncertu:  mamy dla naszych widzów konkurs, w którym nagrodą są bilety, oraz możliwość spotkania się z zespołem i zamienienia kilku zdań ze swoimi idolami. Co trzeba zrobić aby mieć szanse na wygraną? Napisz jak wyobrażasz sobie spotkanie z grupą i jakie zadałbyś im pytanie liczą się kreatywne odpowiedzi. Prosimy również o dołączenie swoich danych kontaktowych.Swoje propozycje prosimy wysyłać na adres: redakcja.dtv24@gmail.com    Konkurs trwa do 16 listopada do godz. 12.00.

Zwycięzcy zostaną powiadomieni e-meilowo bądź telefonicznie. Podziękowanie dla Polska Press organizatora koncertu za ufundowanie biletów.

Zdjęcia i tekst : Mariusz Kunicki – Opole

Scroll to Top