Polska Noc Kabaretowa

SOBOTA, 8 MAJA 2021 O 20:00
Opole | Polska Noc Kabaretowa 2021
Narodowe Centrum Polskiej Piosenki

Amfiteatr NCPP, ul. Piastowska 14A
▪️ Informacje i bilety:
www.kabaretowebilety.pl oraz bezpośrednio tutaj ⤵️
https://kabaretowebilety.pl/opole-polska…/wydarzenie/1694
———————————————Polska Noc Kabaretowa 2021 Reaktywacja
Ale się stęskniliśmy!
Po miesiącach tworzenia nowości, dopracowywania materiału w czterech ścianach, niezliczonych próbach w domu, wreszcie nadszedł czas, kiedy znów możemy się spotkać. Wracamy z ogromną energią i chęcią rozbawienia Was. Bo nic nie zastąpi najlepszej rozrywki na żywo!
W tym roku zabieramy Was do studia telewizji śniadaniowej, w której zaserwujemy dawkę aktualności, spotkania z niezwykłymi osobistościami i rozmowy, jakich jeszcze nie było.
Na scenie jak zwykle mieszanka wybuchowa – zestaw artystów wybitnych: po raz pierwszy w roli prowadzących Kabaret K2, który pokochaliście podczas poprzednich edycji PNK, a także artyści z samej czołówki – Kabaret Skeczów Męczących, Igor Kwiatkowski, Kabaret Smile, Kabaret Nowaki oraz po raz pierwszy w naszej ekipie Kabaret Młodych Panów!
Przed Wami zupełnie nowa Polska Noc Kabaretowa złożona z samych premierowych skeczy, dla wszystkich stęsknionych dobrej rozrywki i beztroskiej zabawy. A wszystko to w bezpiecznych warunkach, przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności.

Scroll to Top