Perfect w Hali Stulecia

16 listopada w Hali Stulecia zagra zespół Perfect, wROCKfest.pl z przyjemnością zaprasza do Wrocławia na koncert polskiej legendy rocka. Zespół przedstawi swoje największe przeboje.

Grupa muzyczna nie koncertuje już tak często jak wcześniej, dlatego rezerwujcie czas, żeby nie przegapić okazji do udziału w koncercie !

Perfect to polski zespół, założony w 1977 roku. Pierwszy koncert w składzie Zbigniewa Hołdysa, Grzegorza Markowskiego, Ryszarda Sygitowicza, Piotra Szkudelskiego, Zdzisława Zawadzkiego odbył się  na sylwestra w 1980 roku.

Perfect na początku lat 80. stali się najpopularniejszą grupą rockową w Polsce. Wzięli udział w najważniejszych imprezach rockowych, między innymi : Rock Arena w Poznaniu, Rock w Opolu, Festiwal Muzyki Rockowej w Jarocinie, Rock Jamboree w Sali Kongresowej w Warszawie. Z 1983 roku pochodzą najbardziej znane i lubiane utwory takie jak :  ,,Nie płacz Ewa”, ,,Chcemy być sobą”, ,,Ale wkoło jest wesoło”, ,,Niewiele Ci mogę dać”, ,,Autobiografia”.  Piosenki Perfectu to głos polskiego pokolenia lat 70. i 80. To dzięki nim wiemy więcej o ustroju politycznym minionych lat.

BILETY :

miejsca siedzące (trybuna główna) : 90 zł do 30.09, 100 zł przedsprzedaż, 110 zł w dniu koncertu.

miejsca siedzące (trybuny boczne) 75 zł do 30.09., 100 zł przedsprzedaż, 90 zł w dniu koncertu

miejsca stojące : 55zł do 30.09., przedsprzedaż 65 zł, w dniu koncertu 70 zł.

16.11.2019 r. HALA STULECIA ul. Wystawowa 1  godz. 19:00

Bilety dostępne są w sieci salonów Empik i Media Markt w całej Polsce, oraz na serwisach www.wrockfest.pl/bilety-online, www.biletin.pl, www.biletyna.pl www.eventim.pl, www.ebilety.pl, www.kupbilecik.pl

rezerwacje: bilety@o2.pl

Uwaga, kupuj bilety wyłącznie w autoryzowanych punktach!
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe, systemy odsprzedaży biletów itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwiają wejścia na koncert.

Scroll to Top