Opolski koncert zespołu “ICH TROJE”

Opolski Amfiteatr to nie tylko festiwale to również koncerty. W minioną sobotę 8 września na deskach pojawił się zespół Ich Troje, który w Opolu świętował jubileusz 30- lecia .

Fani łódzkiej formacji tuż przed koncertem ustawiali się w długiej kolejce, by wejść do amfiteatru.  Na pierwsze 3 tys. osób czekały pudełka śniadaniowe z płytą zespołu. Było to podziękowanie za zakup biletów ale również fantastyczna pamiątka z tego  koncertu. Koncert trwał ponad 2,5 godziny i transmitowany był na YouTube. Na scenie oprócz zespołu z nowa wokalistką Agatą Buczkowską wystąpiły także Justyna Majkowska solistka związana z Opolem oraz Anna Świątczak, Bartek Wrona, Gabriel Fleszar, oraz dwie córki Michała. Byli to goście specjalni zespołu.

Ich Troje zagrało swoje największe hity m.in. “Powiedz”, “Prawo”, “Keine Grenzen”, “Ci wielcy”, “A wszystko to…(bo Ciebie kocham)”, “Zawsze z Tobą chciałbym być” czy “Wypijmy za to”. Nie zabrakło barwnych kostiumów, rekwizytów, akrobacji i zespołu baletowego z których to zawsze Michał Wiśniewski słynął. Tym samym potwierdził, że  mimo 15 lat nieobecności na scenicznych deskach dalej potrafi robić super show.

Amfiteatr wypełniony był do ostatniego miejsca co nie zdarza się każdemu artyście. Koncert zakończył się odśpiewaniem wokaliście “Sto lat” , ponieważ Michał na drugi dzień obchodził urodziny.Na scenie pojawił się również tort. Przerwy pomiędzy występami umilał publiczności Krzysztof Hanke z kabaretu Rak.Na scenie w trakcie koncertu pojawił się również prezydent Opola Arkadiusz Wiśniewski,  który wręczył jubilatowi obraz z opolską fontanną i podziękował za wszystkie lata na scenie.

Choć koncert nie był transmitowany przez żadną telewizję,  okazał się naprawdę niezłym wydarzeniem i warto podkreślić, że fani pokazali że pomimo upływu lat i ogłoszenia przez Michała bankructwa konsumenckiego są wciąż z zespołem.

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki

Scroll to Top