From The Seaside Tour 2 Julii Pietruchy

From The Seaside Tour 2 to nowa trasa promująca drugi album wokalistki Juli Pietruchy. Kolejnym trzecim miastem na tej trasie w którym odbył się koncert było Opole.

Przyjechała ona do naszego miasta po raz drugi (gościła ona wcześniej na koncercie w Amfiteatrze gdzie wystąpiła z Kortezem).W czasie koncertu oprócz nowych utworów, mogliśmy usłyszeć też piosenki pochodzące z pierwszego albumu ,, Parsley”, ale również utwory które znajdą się na kolejnym krążku nad którym pracuje. Bardzo dobry kontakt z publicznością i otwartość wokalistki wprowadził nostalgiczny a zarazem piękny klimat.Zespół z którym pojawiła się na scenie to: Kuba Jaźwiecki, Michał Lamża, Max Ziobro, Wojciech Gumiński, Joachim Łuczak oraz Robert Żelazko.

Opole nie na darmo nazywane jest Stolicą Polskiej Piosenki ponieważ zgotowało artystce naprawdę gorące przyjęcie. Koncert zakończył bis. Fani którym było mało dobrej muzyki mogli kupić płytę oraz zdobyć autograf lub zrobić sobie wspólne zdjęcie z Julią .

Więcej szczegółów trasy która dopiero nabiera rozpędu oraz informacje o płycie dostępne są na stronie http://www.juliapietrucha.pl/ oraz na fanpage https://www.facebook.com/juliapietruchafanpage/. Organizatorem trasy oraz fundatorem zaproszeń dzięki którym dwójka naszych czytelników mogła pojawić się na koncercie jest firma Good Taste Production .

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki

Scroll to Top