Enrique Iglesias w Polsce

 Po tym jak Enrique Iglesias otrzymał dziesiątki tysięcy listów od polskich fanów, postanowił   spełnić prośbę i wystąpić raz jeszcze. W ramach trasy koncertowej „All the hits live” 7 maja 2019 zawita do krakowskiej Turon Areny. 

Enrique Iglesias zaczął komponować w wieku 13 lat. Kiedy miał 21 był już zaliczany do najbardziej wpływowych artystów popu. Za każdym razem kiedy pojawia się na scenie, wywołuje niezwykłe emocje, rozkochując w sobie miliony ludzi na całym świecie.

Do tej pory, żaden ze współczesnych artystów nie miał na swoim koncie tylu hitów w tak krótkim czasie.

Każdy potrafi zanucić: „Bailamos”, “Rhythm Divine”, czy “Be With You” a najnowsze hity takie jak: Duele El Corazon, Subeme La Radio, El Baño, Move To Miami  czy najnowszy I Don’t Dance (Without You) regularnie meldują się na szczytach list popularności na całym świecie. 

 Piosenkarz niewątpliwie jest w doskonałej formie i kiedy postanowił zagrać  kilka dodatkowych koncertów w ramach trasy po Europie, wszystkie bilety zostały wyprzedane w kilka dni! Z nowym tournee zaprezentował się w Pradze, Budapeszcie, Lublanie, Oslo, Atenach, Kopenhadze i Lizbonie. W zeszłym miesiącu Enrique Iglesias na koncert w Kijowie wyprzedał całkowitą liczbę biletów w ilości 75 000.

Bilety na koncert “All the hits live” w Krakowie będą dostępne w przedsprzedaży na stronie https://www.eventim.pl/enrique-iglesias.html?affiliate=HPA&doc=artistPages%2Ftickets&fun=artist&action=tickets&erid=2306994  dla najwierniejszych fanów – w specjalnej cenie – ze zniżką 25 złotych. Przedsprzedaż rozpoczyna się w 17 października 2018 roku o godzinie 10.00, oficjalna sprzedaż rusza od czwartku 18 października 2018 roku na Eventim.pl.

Z ostatniej chwili!

Do wygrania 10 wejściówek na spotkanie z Enrique Iglesiasem

 MEET&GREET to niewątpliwie najbardziej pożądane wejściówki na każdy koncert. 

Enrique Iglesias przygotował wspaniałą niespodziankę dla polskich fanów. Każdy kto polubi specjalną stronę wydarzenia na FACEBOOK’u https://www.facebook.com/events/357778948299516/?ti=icl oraz opowie „Jak i za co kocha muzykę Enrique” będzie miał szansę na wygranie jednej z 10 wejściówek na spotkanie z artystą!

 

Scroll to Top