„Dla Pani Wszystko”

Z okazji Dnia Kobiet Trzebnica organizuje retro koncert, który przeniesie publiczność w klimaty dwudziestolecia międzywojennego. 

Głównym punktem wieczoru będzie spektakl muzyczny „Dla Pani Wszystko”, w którym znany i lubiany Piotr Cyrwus oraz znakomici wokaliści wspólnie z zespołem Makabunda zaprezentują największe szlagiery tamtego okresu w nowych aranżacjach. Całość został uzupełniona specjalnymi układami tanecznymi i scenkami aktorskimi przygotowanymi przez wrocławskich tancerzy z Teatru Muzycznego Capitol. Kolejne utwory będą zapowiadane fragmentami przedwojennych filmów, zaś piosenkom będą towarzyszyć animacje multimedialne, które korespondują z treścią utworów.

Goście specjalni: Bohdan Łazuka, Piotr Cyrwus, Marcelina, Emose Uhunwangho oraz Michał Fogg (prawnuk legendarnego Mieczysława Fogga).

Gości na wejściu witać będą tancerze i tancerki w strojach retro, dlatego organizatorzy zachęcają wszystkich do przybycia w strojach nawiązujących do dwudziestolecia międzywojennego.

Po spektaklu, w Art Kawiarni nastąpi kontynuacja wieczoru przy szlagierach retro granych przez Michała Fogga.

Koncert odbędzie się 9 marca o godz. 19:00 w sali widowiskowej Gminnego Centrum Kultury i Sportu. Za scenariusz i reżyserię odpowiada wrocławski duet Generalnie Smakowicie – Marzena Kopczyńska-Urlich i Michał Gawlicz. Partnerem wydarzenia jest miasto Częstochowa, w którym co roku odbywa się Festiwal Retro.

 

Scroll to Top