12 Tenors w Opolu

28 kwietnia w ramach światowej trasy koncertowej wystąpiła w Opolu grupa 12 Tenors. Niech Was nie zmyli nazwa zespołu ponieważ na koncercie były wykonywane nie tylko arie operowe ale również takie hity jak „Time To Say Goodbye”, czy „We Will Rock You”.

Długo wyczekiwany koncert grupy odbył się w Stegu Arenie.Opole był jednym z czerech miast (obok Zielonej Góry, Poznania i Bydgoszczy) w których muzycy wystąpili ze swoim repertuarem w trakcie trwającej trasy koncertowej.12 Tenorów podczas występu zaprezentowało zróżnicowanie szeroki wachlarz utworów i dosłownie porwało widownię z krzeseł. Grupa to nie tylko świetnie wyszkoleni, ogromnie utalentowanymi wokaliści, ale też tancerze, konferansjerzy, a momentami nawet kabareciarze. Takie połączenie gwarantowało wspaniale spędzony wieczór, o którym pamięta się przez długi czas.

Hala w której obył się koncert wypełniona była prawie w całości choć bilety można jeszcze było nabyć jeszcze w dniu koncertu. Warto śledzić doniesienia prasowe bo zespół chciałby powrócić na kolejne koncerty do naszego kraju.A wtedy na pewno znowu zagrają znane wszystkim przeboje których w repertuarze mają dużą ilość nie które z nich to „Kalinka”, „Volare” „O Sole Mio”, „Nessun Dorma”, czy „You Can Leave Your Hat On” lub „Golden Eye”

Tekst i zdjecia Mariusz Kunicki

Scroll to Top