Santander Letnie Brzmienia 2024 we Wrocławiu!

Najlepsza polska muzyka w Twoim mieście. Santander Letnie Brzmienia 2024 we Wrocławiu!


Santander Letnie Brzmienia powracają w 2024 roku, by rozświetlić letnie niebo muzyczną energią i niezapomnianymi wrażeniami. Popularna wakacyjna trasa koncertowa z topową polską muzyką już po raz piąty wyruszy latem w podróż po kraju. We Wrocławiu widzimy się 12 i 13 lipca i pierwszy raz w festiwalowej formie Santander Letnie Brzmienia zawitają na Pola Marsowe! Zarezerwuj karnet w najniższej cenie na www.letniebrzmienia.pl!
Santander Letnie Brzmienia, po sukcesie festiwalowej formuły, kontynuuje weekendowe spotkania z najlepszą polską muzyką i obiecuje jeszcze więcej niezapomnianych chwil. Publiczność czeka prawdziwy koncertowy maraton i mnóstwo nowych atrakcji. Festiwalowe, pozytywne wibracje wspiera ponownie Santander Bank Polska, jako sponsor tytularny wydarzenia.
Dlaczego Santander Letnie Brzmienia? „Na te koncerty przychodzą fani, którzy znają Twój materiał, śpiewają z Tobą piosenki pod sceną, bawią się razem z Tobą. I to ma najfajniejszy klimat, jeżeli chodzi o koncerty letnie” – mówił Mrozu po premierowej edycji Santander Letnie Brzmienia 2023.
Powodów jest jednak znacznie więcej. Wśród artystów i artystek występujących na letniobrzmieniowych scenach, znajdą się najlepsi polscy wykonawcy, przedstawiciele różnych gatunków muzycznych – od popu, rocka, po muzykę z ulubionych rozgłośni radiowych, którzy rozgrzeją atmosferę na scenach plenerowych w 6 miastach. W programie zarówno solowe koncerty największych polskich gwiazd, jak i premierowe projekty specjalne. Nie zabraknie też miejsca dla młodych i niezależnych twórców, którzy prezentują świeżą, muzyczną wizję. Przez całe lato będziemy mieli okazję cieszyć się energią i pasją ludzi, którzy kreują muzyczne trendy i inspirują kolejne pokolenia.
Przypomnijmy, że do tej pory na wydarzeniu wystąpiła plejada gwiazd, w tym m.in. Sanah, Mrozu, Zalewski, Hania Rani, Nosowska, Natalia Kukulska, Vito Bambino, Ralph Kaminski, Kwiat Jabłoni, Brodka, Mikromusic, Błażej Król, Artur Rojek, Mery Spolsky, Natalia Przybysz, Margaret, Sobel, Karaś/Rogucki, Ania Dąbrowska, Kult, Kuba Badach, Daria Zawiałow, Igo i Kaśka Sochacka. Tegoroczny program, który poznamy w marcu, będzie równie przebojowy i porywający do tańca.
Cieszę się, że możemy być częścią festiwalu, któremu towarzyszy tyle pozytywnych emocji, w tak różnych grupach odbiorców. Widać to choćby patrząc na zeszłoroczną edycję, podczas której pod sceną spotykali się młodzi i starsi słuchacze, rodziny i przyjaciele, a wszyscy tak samo entuzjastycznie śpiewali Niemena razem z Krzyśkiem Zalewskim czy tańczyli przy festiwalowym singlu Babiego lata. Czuć było wielką radość. Nie możemy się już doczekać, aż przedstawimy wszystkim lineup tegorocznej edycji Santander Letnie Brzmienia 2024 – komentuje Monika Nowakowska, dyrektor Departamentu Public Relations Santander Bank Polska.


Santander Letnie Brzmienia 2024 odbędzie się w Krakowie, Warszawie, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach i Poznaniu. Koncerty najlepszych polskich artystów i artystek wzbogacone będą specjalnymi i interaktywnymi wydarzeniami dla publiczności. W tym roku również nie zabraknie strefy warsztatowej i chilloutowej, w której goście festiwalu będą mieli przestrzeń do twórczej zabawy.
HARMONOGRAM TRASY FESTIWALOWEJ SANTANDER LETNIE BRZMIENIA 2024
KRAKÓW / 5-6.07 / Parkowa
WROCŁAW / 12-13.07 / Pola Marsowe
KATOWICE / 26-27.07 / Strefa Kultury
WARSZAWA / 9-10.08 / Tor Służewiec
ŁÓDŹ / 16-17.08 / Miejski Zieleniec
POZNAŃ / 30-31.08 / Park Cytadela
Organizatorem festiwalu Santander Letnie Brzmienia 2024 jest poznańska agencja koncertowa Good Taste Production. Sponsor tytularny: Santander Bank Polska. Sponsor główny: Somersby. Partnerem wydarzenia jest Eventim.
KARNETY:
EARLY BIRD TICKETS – dostępne od 05.03.2024 r. (g. 12.00) do 13.03.2024 r. (g. 11.59) lub do wyczerpania puli biletów.
299 zł – karnet dwudniowy
Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które uniemożliwią wejście na koncert.
Najnowsze informacje są dostępne w kanałach organizatora. Regulamin imprezy jest dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin i www.letniebrzmienia.pl.

Scroll to Top