One Love Music Festival

One Love Music Festival, to wrocławska impreza z długą historią, która dotychczas znana była głównie fanom reggae i miłośnikom kultury rasta. W tym roku organizatorzy postanowili rozszerzyć nieco muzyczną formułę wydarzenia, wprowadzić dodatkowe sceny i zaprosić artystów, którzy mogą przyciągnąć nową festiwalową publiczność.

Poznaliśmy już pełen skład wykonawców tegorocznej, piętnastej edycji festiwalu, który dotychczas funkcjonował pod nazwą One Love Sound Fest. Jedną z nowości jest scena Hospitality – poświęcona w całości muzyce drum & bass, za której skład odpowiada brytyjska wytwórnia Hospital Records, dlatego na scenie pojawi się High Contrast, London Elektricity, Metrik oraz Dynamite MC. Na Alternative Stage nie zabraknie nowatorskich połączeń muzycznych, na przykład za sprawą formacji The Herbaliser – zespołu swobodnie miksującego hip-hop z jazzem, który wydał na początku tego roku nowy album „Bring Out The Sound”. Przedstawiciele reggae, dub, dancehall zasilą licznie line-up Natural Stage, wśród nich znajdziemy najbardziej utytułowany niemiecki soundsystem Pow Pow Movement. Natomiast na scenie głównej pojawi się kilku mocnych i bardzo różnorodnych artystów, w tym Dub Fx, który za pomocą mikrofonu i loopera potrafi wyczarować dźwięki nie z tej ziemi, ukraiński duet 5’nizza, który stosuje minimalne, ale bardzo efektowne środki – beat box, wokal, gitara, perkusja i elementy kabaretu oraz The Dumplings, czyli Justyna Święs i Kuba Karaś, którzy niedawno ogłosili koniec prac nad trzecią studyjną płytą, co oznacza że ich fani w listopadzie usłyszą w Hali Stulecia nowy materiał.

Bilety na to wydarzenie dostępne są w różnych opcjach cenowych. W podstawowej wersji kosztują 80 złotych (tylko do końca sierpnia, 90 zł do końca września) lub w wersji VIP – 120 zł do końca września (lub wyczerpania puli). Więcej informacji na www.onelove.pl.

One Love Music Festival

17 listopada, Hala Stulecia, Wrocław

Godz. 16:00

Scroll to Top