55 lecie Krzysztofa Krawczyka w Opolu

W minioną niedzielę 26 sierpnia w Opolskim Amfiteatrze odbył się wyjątkowy koncert z okazji 55-lecia pracy scenicznej Krzysztofa Krawczyka .

Artysta który świętuje jubileusz pojawił się nieprzypadkowo w Stolicy Polskiej Piosenki , ponieważ właśnie tutaj z zespołem Trubadurzy  odnosił sukcesy podczas KFPP.   Widownia która wraz z artystą śpiewała jego  stare  i nowe utwory świetnie się bawiła a jubilat pomiędzy występami opowiadał  dowcipy i historyjki ze swego bogatego życia scenicznego , kokietując widzów sformułowaniem  ” dziadek przyjechał”.

Piosenki z jego repertuaru – „Rysunek na szkle”, „Byle było tak”, „Chciałem być”, „Bo jesteś ty”, „Jak minął dzień”, „Mój przyjacielu” to tylko niektóre z wielu utworów, które wraz z artystą śpiewali  młodzi  i starsi fani. Wszyscy doskonale się bawili. Jubilat zadbał oto by można było również w domu go posłuchać i po koncercie można było nabyć  jego płyty.  Organizatorem koncertu była agencja Globalart  a Opole było ostatnim miastem w tej części trasy .

Organizacja koncertu była na wysokim poziomie. Warto  również już dziś zarezerwować czas na koncerty José Feliciano – “On My Latin Street” Tour w Gdańsku 1.02.2019 oraz   3.02.2019 w Łodzi bo czeka nas kolejne fantastyczne spotkanie z muzyką.

Tekst i zdjęcia Mariusz Kunicki – DTV24 Opole

Scroll to Top