Hilton otwarty

                Wrocławski DoubleTree by Hilton otwarty
 Reprezentacyjny hotel dołącza do grona trzech obiektów DoubleTree by Hilton działających w Polsce i 70 innych zlokalizowanych w różnych regionach Europy. Uroczystość przecięcia wstęgi zainaugurował prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz wybierając do pomocy małą mieszkankę nowego hotelu.
Nowoczesny obiekt został zaprojektowany przez uznaną pracownię GSARCH-Gottesman Szmelcman. Oprócz luksusowych pokoi hotel oferuje  światowej klasy zaplecze konferencyjne, restaurację i bar oraz  salę balową o powierzchni 317 m kw. i wysokości 5,5 m. Wkrótce zostanie otwarte również kasyno. Goście hotelowi mają do dyspozycji siłownię a jesienią w kompleksie OVO zostanie  otwarty basen i fitness . Mieszkańcy miasta i przyjezdni goście mogą również korzystać z zielonego patio, na którym zmieścić się może nawet 100 osób. Będą się tu odbywały pokazy, występy i prezentacje.

Dyrektor Generalny DoubleTree by Hilton we Wrocławiu Matthias Herd stwierdza –  “Wrocław szybko staje się ważnym celem podróży, zainteresowanie miastem rośnie, więc nasza lokalizacja jest idealna. Jestem przekonany, że udogodnienia zapewniane przez hotel trafią w potrzeby zarówno gości biznesowych, jak i podróżujących dla przyjemności, oferując nowe, świeże podejście do usług hotelarskich w tym tętniącym życiem mieście”.

Scroll to Top