Dzień /nie/ tylko dla mężczyzn w Magnolii

Dzień (nie)tylko dla mężczyzn. W tę sobotę! [ATRAKCJE]

 

Odważny mężczyzna to zdrowy mężczyzna, a zdrowy mężczyzna to taki, który się nie wstydzi badać! W sobotę nauczymy was jak zadbać o to, co najcenniejsze… czyli o zdrowie. Nie zabraknie też innych atrakcji!

 

Zdrowi i świadomi – tacy są mężczyźni w listopadzie. Magnolia Park dba o zdrowie wrocławskich Panów i uczy ich, jak powinni zadbać o siebie. W najbliższą sobotę, w ramach Finału Konkursu o Złoty Wąs, w największej galerii na Dolnym Śląsku męskich atrakcji nie zabraknie.

Spotkanie rozpocznie się od warsztatów z Mateuszem Kopciuchem, uczestnikiem ostatniej edycji Master Chefa, który pokaże, jak przygotowywać dania podnoszące libido. Na tym jednak nie koniec, bo następny w kolejce jest Tomasz Mreńca. Ten polski skrzypek zaprezentuje swoją twórczość z pogranicza muzyki ambientowej i eksperymentalnej. Fani motocyklowej jazdy nie mogą opuścić spotkania z Grzegorzem Korczakiem, organizatorem polskiej edycji Distinguished Gentleman’s Ride, a brodacze – ze stylistami z Babett Barber Shop.

Zwieńczeniem sobotniego spotkania dla mężczyzn będzie debata na temat profilaktyki zdrowia, w której udział wezmą dr n.med. Andrzej Przybyła z Centrum Medycznego Magnolia Park oraz dr Paweł Hackemer z Kliniki Urologii i Onkologii Klinicznej Uniwersytetu Medycznego we Wrocławiu.

– Sytuacja w Polsce rzeczywiście jest poważna. Według statystyk ponad 50 tysięcy naszych mężczyzn rocznie umiera z powodu nowotworów.  To chyba jest wystarczający powód, dlaczego tak nam zależy na propagowaniu profilaktyki prozdrowotnej, do której mężczyźni nie przywiązują w większości zbyt dużej wagi – mówi Ewa Łempicka z Centrum Medycznego Magnolia Park, które jest jednym z partnerów akcji. – Wierzę, że gdy takie wydarzenia, jak to listopadowe, będą miały charakter cykliczny, a z roku na rok movemberowe akcje docierają do coraz większego grona ludzi, to chociaż my kobiety nie pozostaniemy bierne i będziemy mobilizowały swoich mężczyzn do badań, które przecież ratują im życie – dodaje.

Przez całą sobotę wszyscy uczestnicy będą mogli skorzystać z darmowych porad pracowników Dolnośląskiego Centrum Onkologicznego dotyczących samobadania jąder. Na zakończenie dnia poświęconego mężczyznom poznamy zwycięzców Konkursu Złoty Wąs.

Scroll to Top