Polscy przewodnicy w świecie

DTV24 otrzymało informację, że grupa polskich przewodników, działających na całym świecie postanowiła się zrzeszyć. Stan covidowy był dla nich nie do zniesienia , postanowili więc się poznać i zrobić grupę wsparcia. Potem dostaliśmy od nich list i postanowiliśmy wspierać ten projekt .

Buenos días!

CEL PROJEKTU

Tworzymy platformę, która ma za zadanie  tworzyć alternatywne sposoby zdobywania środków do życia przez przewodników, a podróżnikom dać możliwość  odkrywania  świata na różne sposoby: zarówno w tej wirtualnej, jak i realnej przestrzeni. 

KORZYŚCI DLA TURYSTÓW

Stworzyliśmy portal, który staje się wyjątkową skarbnicą wiedzy tworzoną przez przewodników dla podróżników. Przygotowując wakacje, często spędzamy wiele dni przekopując zasoby internetu w poszukiwaniu informacji i nigdy do końca nie możemy być pewni, czy nadal są one aktualne. Po raz pierwszy powstaje przestrzeń, gdzie w jednym miejscu znajdziecie kontakt do rekomendowanych i sprawdzonych polskich przewodników z całego świata. Ponadto będą oni tam dzielić się cennymi  informacjami z pierwszej ręki, bazując na swoim wieloletnim życiu w różnych częściach globu. Znajdziecie tu filmy,  książki, muzykę  po które warto sięgnąć przed wyjazdem lub w ramach wspomnień po powrocie.  Polecamy też restauracje w których poczujecie prawdziwy smak odległych krajów. Aż wreszcie praktyczne wskazówki dotyczące noclegów. Takie informacje to prawdziwy skarb dla każdego podróżnika. 

Oferujemy też wirtualne spacery na żywo, które w nowej rzeczywistości, w której znalazł się świat, mogą stać się alternatywą dla tradycyjnych form zwiedzania.

KORZYŚCI DLA PRZEWODNIKÓW

Inicjatywa ta pozwala nam, przewodnikom wymyślać się na nowo, aby przystosować się do obecnej sytuacji.  Na platformie stworzyliśmy internetowy sklep, w którym wszyscy przewodnicy będą mogli sprzedawać swoją unikatową wiedzę oraz oferować zwiedzanie on-line.

W ten sposób nie będziemy zmuszeni do zrezygnowania z zawodu, który tak bardzo kochamy. 

Stworzyliśmy profesjonalną stronę www, narzędzia pozwalające na sprzedaż wiedzy w formie wirtualnej www.przewodnicybezgranic.pl

Nagraliśmy sporo materiału video, a nasze 2 najlepsze klipy to:

Scroll to Top