41 Przegląd Piosenki Aktorskiej 20-29.03.2020

41. Przegląd Piosenki Aktorskiej odbędzie się w dniach 20-29 marca 2020. „Życie po czterdziestce” Przeglądu Piosenki Aktorskiej zaczyna się w miejscu spotkania tego, co znane – z nowym, tego, co bezpieczne – z innym, „lubię” z „nie lubię”.

Koncerty, które co roku, budzą najwięcej emocji, to Finał Konkursu Aktorskiej Interpretacji Piosenki i Gala. Koncert Finałowy składa się z dwóch części. Pierwszą część koncertu – występy finalistów konkursu – wyreżyseruje Paweł Palcat. W drugiej części wystąpi Ralph Kaminski z piosenkami Kory. Koncert Galowy pod tytułem „Wiązanka pieśni miłosnych” wyreżyseruje Jan Klata.

Coraz wyraźniej na PPA słychać głos kobiet. Kovacs, okrzyknięta przez media holenderską Amy Winehouse, ma głos o surowej barwie, niekonwencjonalny wygląd, a każdy jej koncert to prawdziwy popis wokalnych możliwości. Opowiada własną historię. – Nie chcę dramatyzować na temat przeszłości – mówi. – Chcę ją wykorzystać.

Magda Kumorek – aktorka i wokalistka, wystąpi w nowym, solowym, autorskim projekcie: to powściągliwie eleganckie własne teksty i kompozycje o kondycji współczesnej kobiety-artystki, na głos i fortepian.

Scroll to Top