Samochód Jamesa Bonda w Magnolia Park

Chcecie zobaczyć najnowszy samochód testowany przez ekipę Jamesa Bonda? A może wolicie spokojną jazdę w zaciszu najnowszego „elektryka”?
W najbliższy weekend w Magnolia Park szykuje się prawdziwie święto dla fanów czterech kółek.

Jest przetestowany w ekstremalnych warunkach do granic możliwości. Jego gabaryty i moc nie pozostawiają wątpliwości, dlaczego to właśnie on został wybrany na plan najnowszych przygód agenta 007. Majestatyczny Land Rover Defender to jednak tylko jeden z kilkunastu samochodów, które jeszcze do 3 października można oglądać w ramach Festiwalu Samochodowych Nowości w Magnolia Park.

Premierowe „elektryki”

W najbliższy weekend (1-2 października) w centrum handlowym Magnolia Park pojawi się mocny zestaw również dla fanów nieco spokojniejszej jazdy. Przez dwa dni będzie można przejechać się jednym z ośmiu samochodów elektrycznych, w tym dwoma premierowymi: Hyundai Ionic 5 oraz Dacią Spring. Dacia Spring to obecnie jeden z wydajniejszych samochodów elektrycznych na rynku. Wystarczy ją załadować tylko raz na 6 dni! Nowy Ionic 5 to zaś jeszcze lepsza przestrzeń dla pasażera i kierowcy oraz, co najważniejsze, ultraszybkie ładowanie dzięki 800-woltowemu akumulatorowi.

W najbliższą sobotę i niedzielę wszyscy chętni przetestują na parkingu przed centrum handlowym także Jaguara i-Pace, Nissana Leaf, Renault Zoe, Suzuki Across Plug in, Subaru Crosstrek Plug in i Toyotę Rav 4 Plug in.

To będzie naprawdę ekscytujący weekend, bo do tej pory samochody elektryczne nie były testowane u nas na taką skalę. Zachęcam wszystkich do jazd próbnych. Zapisy na naszym parkingu tuż przy środkowym wejściu do centrum – mówi Joanna Sawośko-Duda z Multi Poland, dyrektor centrum handlowego Magnolia Park.  

Prezentacja samochodów elektrycznych odbywa się w ramach Festiwalu Samochodowych Nowości, gdzie będzie można obejrzeć samochody, które dopiero co pojawiły się w salonach. Wśród tegorocznych premier zobaczymy m.in. Hyundaia i 30 N w wersji sportowej, Hyundaia Bayon, Hyundaia Kona electric, Subaru XV, Suzuki Across, Opla Mocca-e, sportową Toyotę GR Yaris i oczywiście słynny model Land Rover Defender z „Nie czas umierać”.

Scroll to Top