Piknik na Wyspie Słodowej

W najbliższy weekend 1 oraz 2 czerwca zapraszamy dzieci wspólnie z rodzicami i z dziadkami na kolejny piknik Miesiąca Rodziny. Świętujemy hucznie Dzień Dziecka – zabawa na Wyspie Słodowej potrwa od 14.00 do 19.00 (w sobotę Strefa Dzieci już od 11.00), a wszystkie atrakcje są bezpłatne.


Kilkadziesiąt atrakcji dla dużych i małych, dmuchańce, foodtrucki, gry planszowe, warsztaty artystyczne i edukacyjne, zajęcia sportowe, pokazy z udzielania pierwszej pomocy oraz konsultacje profilaktyczne i bezpłatne porady specjalistów – to tylko niektóre z atrakcji, które czekają na każdego, kto przyjdzie na Wyspę. Dla najmłodszych przygotowano specjalny namiot animacji, w którym mogą skorzystać z prowadzonych przez animatorki zajęć. Na Wyspie Piaskowej po raz kolejny zostanie zorganizowana strefa sportowa.

Wyspa Słodowa zamieni się w największy plac zabaw w mieście – już 1 czerwca Strefa Dzieci ODNFEST od godziny 11.00. Razem z Odnowienie Festival przygotowaliśmy darmowe dmuchańce – zjeżdżalnie, zamki do skakania, połykacz w kształcie orki, a także dmuchane rodeo, gry wielkoformatowe oraz specjalną strefę chillout dla rodziców z punktami konsultacyjnymi i miejscem do odpoczynku.
 
2 czerwca na Wyspie znajdziecie między innymi arenę paintballową dla dzieci, warsztaty gier planszowych dla dzieci, warsztaty “Pośpiewaj mi mamo”, dogoterapię, malowanie twarzy, warsztaty akrobatyki dla dzieci, japońskie gry i stroje oraz wiele innych atrakcji. Poza tym na dzieciaki czekać będzie strefa dmuchańców, a w razie mniejszego lub większego głodu zapraszamy do strefy foodtrucków.
 
Pikniki z okazji Dnia Dziecka na Wyspie to kolejne wydarzenia w ramach Miesiąca Rodziny. Przed nami jeszcze Dzień Dziadków (9 czerwca), Dzień Rodziny (16 czerwca) i Dzień Ojca (23 czerwca). Wszystko to bezpłatnie na Wyspie Słodowej od 14.00 do 19.00.
 
Na Wyspie Słodowej ruszyło także kino plenerowe. W każdy piątek i w każdą sobotę o godzinie 22.00 zapraszamy na seans, a w tym tygodniu zobaczymy:
 piątek 31 maja | Dobrze się kłamie w miłym towarzystwie (2016), reż. Paolo Genovese
 sobota 1 czerwca | Duża ryba i begonia (2016), reż. Xuan Liang, Chun Zhang
 
Brak ograniczeń co do przyprowadzania na filmy czworonogów oraz rowerów. Na gości kina czekają przygotowane leżaki i koce.
W przypadku złych warunków pogodowych seans kina plenerowego może zostać odwołany.
 
Wszystkie informacje o atrakcjach i piknikach Miesiąca Rodziny można znaleźć na naszych profilach:
fb.com/MojaRodzinaWroclaw
oraz
fb.com/RozwojSpoleczny
 
W załączniku znajdą Państwo także kalendarz Miesiąca Rodziny ze wszystkimi wydarzeniami, które przygotowaliśmy wspólnie z naszymi partnerami.
 
Do zobaczenia na Wyspie!
 
Organizatorem Miesiąca Rodziny i pikników na Wyspie Słodowej jest Wrocławskie Centrum Rozwoju Społecznego we współpracy z wrocławskimi firmami, instytucjami i organizacjami działającymi na rzecz rodziny.

Scroll to Top