Konferencji Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów

W dniach  5-7 marca w Szklarskiej Porębie  odbędzie się  
29. Konferencja “Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów”.
29 Konferencja „Eksploatacja i rekultywacja składowisk odpadów” tradycyjnie będzie swoistym forum wymiany informacji dla naukowców, praktyków i urzędników zajmujących się problematyką składowania odpadów. Kolejna edycja, tego największego i najdłużej cyklicznie organizowanego spotkania merytorycznego dot. składowania odpadów w Polsce, odbędzie się w dniach   5-7 marca 2019 r.
w Szklarskiej Porębie.
Tematy tegorocznej konferencji wpisują się w aktualne problemy związane z eksploatacją składowisk odpadów, wynikające szczególnie ze zmian prawnych. To właśnie aspektom prawnym i ekonomicznym poświęcona jest cała pierwsza sesja tematyczna. Oprócz problemów bieżącej eksploatacji składowisk, coraz bardziej aktualne stają się problemy związane z ograniczeniem ilości biogazu na składowiskach, zamykaniem i rekultywacją oraz monitoringiem poeksploatacyjnym tych obiektów. Podczas tegorocznej konferencji zostanie także szeroko omówiony problem pożarów na składowiskach odpadów, z uwzględnieniem metod ich zapobiegania.
W tegorocznej edycji zastosowano nową formułę konferencji – 3 dnia konferencji, odbędą się warsztaty poruszające ważne problemy składowisk odpadów, głównie aspekty prawne, bezpieczeństwa oraz zarządzania sytuacją kryzysową. Będzie to okazja do rozwiązania najczęściej występujących problemów i uzyskania porad od ekspertów. Równolegle odbędą się także interaktywne warsztaty przy wykorzystaniu najnowocześniejszego sprzętu stosowanego do obrazowania zanieczyszczeń środowiska.
Nie zabraknie także ciekawych atrakcji! Zapraszamy do zapisów.
Serdecznie zapraszamy do rejestracji, której można dokonać pod adresem:
 
Cena standardowa 3 dniowej konferencji (z warsztatami) 1490 zł netto 
Zapisy trwają do 28 lutego!
Scroll to Top