Walentynki z Kasią Kowalską

Kasia Kowalska zaprasza wszystkich fanów do wspólnego spędzenia Walentynek w rock’n’rollowej atmosferze. Podczas koncertów z okazji święta zakochanych nie zabraknie największych przebojów artystki, takich jak “Prowadź mnie”, “Antidotum”, “A to co mam”, “Spowiedź”, “Być tak blisko”, “Co może przynieść nowy dzień”, “Coś optymistycznego”, “To co dobre” i utworów z nowej płyty.

Walentynkowe koncerty odbędą się:
14.02.2019 Łódź – Klub Scenografia
16.02.2019 Opole – NCPP
17.02.2019 Bielsko Biała – Klimat

Bilety można kupić tutaj: http://bit.ly/KasiaWalentynki

Kasia Kowalska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych artystek na polskiej scenie muzycznej. Ma w swoim dorobku wiele prestiżowych nagród, w tym: Fryderyki, Superjedynki, MTV European Awards oraz ponad milion sprzedanych płyt. Każdy z jej albumów pokrył się kilkukrotną platyną. W tym roku obchodzi jubileusz 25-lecia pracy artystycznej i wydała swój nowy album, “Aya”, na który jej fani czekali aż 10 lat. Krążek wylądował na pierwszym miejscu sprzedaży Empiku zanim płyta pojawiła się na sklepowych półkach.
Mamy dla was kolejny konkurs z okazji zbliżających Walentynek. Opiszcie nam jak według was powinny wyglądać wymarzone walentynki swoje propozycje wyślijcie na e-maila:kunicki.dtv24@gmail.com do 13 lutego. Zwycięzca wybrany zostanie 14 lutego i poinformowany o wygranej e-mailowo.Do wygrania jedno podwójne zaproszenie na koncert w Opolu który już 16 lutego.Fundatorem nagrody jest Agora organizator koncertu.

Scroll to Top