Wakacyjna Trasa Dwójki – Opole

 

Prezydent Opola wraz z TVP 2 zaprasza na wyjątkowy koncert w Opolu w dniu 25 sierpnia 2019 r. godz. 20:30 (otwarcie bram godz. 19:00) w Centrum Wystawienniczo – Kongresowym w Opolu w ramach cyklu zrealizowanych z rozmachem plenerowych widowisk muzycznych, które w tym roku odbywają się w 10 miastach. Koncerty cieszą się ogromną popularnością i zbierają imponującą ilość fanów nie tylko pod sceną, ale również przed telewizorami. Publiczność bawić się będzie przy najgorętszych przebojach ostatnich lat oraz evergreenach. Na marginesie muzycznej uczty gwiazdy podzielą się wspomnieniami dotyczącymi swoich letnich miłości i wakacyjnych przygód.

To będzie z całą pewnością najgorętszy koncert wakacyjny w Opolu od wielu lat. Na ultranowoczesnych scenie, która stanie przy CWK wystąpią zagraniczne gwiazdy, które zna chyba każdy. Pierwszą z nich jest Kate Ryan. Jej hity jak „Voyage Voyage”, „Ella, elle l’a” czy „La Promesse”, znają wszyscy. Belgijska piosenkarka wypełnia scenę mieszanką tańca i popu. W Opolu pojawi się również Lou Bega ze swoim przebojem Mambo numer 5, Fancy, ze znanym hitem „Flames of Love”. Do grona artystów zagranicznych dołączy Shanguy ze swoim hitem La Luz oraz Drenchill znany z takich utworów tanecznych jak Freed from Desire – i tu niespodzianka nowy utwór zespołu będzie miał światową premierę właśnie w Opolu. Nie zabraknie oczywiście rodzimych gwiazd różnych gatunków muzycznych, takich jak Pectus, Piersi, Filip Lato czy Sound & Grace.

Koncerty Lato Muzyka Zabawa poprowadzą: Izabella Krzan, Ida Nowakowska, Tomasz Kammel i Rafał Brzozowski.

Koncert z Opola będzie w całości transmitowany przez Telewizyjną Dwójkę.

Wstęp na imprezę jest bezpłatny.

Rekomendujemy przyjazd na koncert środkami komunikacji publicznej, szczegółowe informacje na: http://www.opole.pl/przyjedz-na-koncert-25-sierpnia-do-cwk-komunikacja-publiczna

Scroll to Top