Spektakl dla dzieci w Capitolu

W najbliższą niedzielę, 21 października o godzinie 11, zapraszamy na Podwórko Teatru Muzycznego Capitol na premierę afrykańskiej opowieści dla dzieci. „O tym, co rękę na bęben podnosi” to interaktywny spektakl Mikołaja Woubisheta dla dzieci w wieku od 5 do 9 lat.

Razem z Kajetanem Dudzińskim, aktorem i twórcą muzyki, oraz Magdą Flisowską, autorką scenografii i kostiumów, Woubishet zabierze dzieci do wyobrażonej Afryki. Dzieci poznają  świat afrykańskich dźwięków, magicznych zwierząt i wielkich czarodziejów, a także Adisa, chłopca, który nigdy się nie uśmiechał.

Wyprawa rozpocznie się na teatralnym Podwórku, dzieci odwiedzą ciekawe miejsca wokół sceny i będą wykonywać różne zadania. Czy uda im się skłonić Adisa do uśmiechu? A może to on je rozbawi?

Teatr Capitol będzie grać ten interaktywny spektakl jeszcze 14, 18 i 21 listopada oraz 1 grudnia. Przedstawienie trwa 45 minut, bilety kosztują 20 zł (ulgowe) i 25 zł (normalne). Można je kupić w kasie lub przez internet: https://www.teatr-capitol.pl/spektakle/o-tym-co-reke-na-beben-podnosi/

Scroll to Top