Perfect w Hali Stulecia

Sezon na koncerty we Wrocławskiej Hali Stulecia w pełni. W sobotę, 16 listopada po raz kolejny scenę we władanie objął legendarny zespół Perfect. Polski zespół rockowy, istniejący na rynku muzycznym od 1980 roku, zna obiekt bardzo dobrze, ponieważ występuje tu nie po raz pierwszy. Grupa która zdobywała w Opolu sporo nagród przy okazji KFPP, ostatnia to SuperJedynka za utwór „Wszystko ma swój czas” w kategorii Super Przebój oraz SuperJedynka widzów na 52. Festiwalu Piosenki Polskiej w Opolu.

Galeria, kliknij w obrazek >

W wypełnionej hali zabrzmiały największe przeboje grupy: “Nie płacz Ewka”, “Chcemy być sobą”, “Ale wkoło jest wesoło”, “Niewiele ci mogę dać”, czy “Autobiografia”. Jako support przed gwiazdą wystąpił zespół ·CHEAP TOBACCO to wybuchowa mieszanka czystej energii, autentyczności oraz mocnego vintage’owego brzmienia, połączona z charyzmatycznym głosem dziewczyny z Bieszczad, która trzykrotnie została wybrana najlepszą bluesową wokalistką w Polsce. Zespół zdobył nominacje do nagrody Fryderyka 2019, magazyn „Teraz Rock” okrzyknął ich nadzieją roku a wokalistka grupy była nominowana do „ wokalistki Rocku” przez Antyradio Zespół, będąc prawdziwie rockowym organizmem, jednocześnie nie pozwala by zamknąć ich w jakiejkolwiek stylistycznej szufladzie.
Wieczór był bardzo udany i zespół, który ogłosił zakończenie kariery w następnym roku przy okazji jubileuszu 40 lecia istnienia grupy obiecał swoim fanom że po raz kolejny zagra dla nich koncert we Wrocławiu.Na kolejny występ Perfectu zapraszamy Was 13 czerwca 2020 roku po raz kolejny do Hali Ludowej. Organizatorem imprezy była firma WrockFest.

Zdjęcia i tekst Mariusz Kunicki

Scroll to Top