Markowscy w Atlas Arenie

Trzy wyjątkowe widowiska muzyczne zawładnęły 13 kwietnia łódzką Atlas Areną. Specjalnie na potrzeby koncertu sprowadzona została obrotowa scena 360! To ukłon w stronę fanów którzy niezależnie od tego jakie mieli miejsca mogli podziwiać swoich idoli.

Wieczór i muzyczną ucztę rozpoczęła Patrycja Markowska, która rozgrzała fanów, wykonując swoje największe przeboje, m.in. „Hallo, hallo” i „Jeszcze raz”. Publiczność reagowała bardzo żywiołowo i spontaniczne nawet gdy w trakcie nowego bardzo klimatycznego utworu “Coraz mniej” na scenie wokalistce towarzyszył na gitarze Dariusz Kozakiewicz z grupy Perfekt. Pierwszy koncert wieczoru był świetny ale to jedynie początek do tego na co czekali fani Patrycji Markowskiej i Grzegorza Markowskiego.

Chwilę przed 21.00 na scenie pojawił się duet aby wspólnie wykonać utwory z ich płyty “Droga”. Artyści po raz pierwszy wykonali je na żywo razem. Przebój „Na szczycie” w wersji live, z udziałem chóru Sound’n’Grace porwał publiczność bez reszty — ponad dwudziestu muzyków, na obrotowej scenie to uczta dla każdego koncertoholika.

Kolejne wspólne kawałki które zostały wykonane na koncercie to „Aż po horyzont” oraz “Lustro” które pokazały niezwykle silną więź łączącą artystów.Markowscy wykonali wspólnie 4 utwory które pozostawiły lekki niedosyt wśród publiczności jak i sporego grona dziennikarzy którzy pojawili się na koncercie. Po rodzinnych emocjach czekała nas 10 minutowa przerwa techniczna po której na scenie pojawiła się wisienka na torcie czyli legendarna grupa Perfekt. Idź precz, Kołysanka dla nieznajomej, Autobiografia, Nie płacz Ewka, Wszystko ma swój czas, Niewiele mogę Ci dać, Odnawiam duszę -to tylko kilka z przebojów które zabrzmiały ze sceny a które wraz z zespołem śpiewa wypełniona po brzegi Łódzka Atlas Arena. Na bis zabrzmiał utwór chcemy być sobą gdzie do zespołu dołączyła Patrycja Markowska oraz zespół Sound’n’Grace.

Koncert z pewnością przejdzie do historii Perfekt, Patrycja Markowska oraz Grzegorz Markowski pokazali, że siłą muzyki łączy się pokolenia. Koncert poprowadził znany z anteny radia RMF FM Darek Maciborek a organizatorem tego niesamowitego wydarzenia była DM Agency która już niedługo zaprasza na koncert Eltona Johna.

Zdjęcia i tekst Mariusz Kunicki

Scroll to Top