MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU Z URBANCARD PREMIUM

MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ TEATRU Z URBANCARD PREMIUM – DRUGI BILET ZA 1 ZŁ

W dniu 27 marca 2018 roku posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł zakupić bilety do teatru w jeszcze atrakcyjniejszej cenie.

Partnerami akcji są:

  • Teatr Muzyczny Capitol,

  • Wrocławski Teatr Lalek,

  • Wrocławski Teatr Współczesny,

  • Teatr Polski we Wrocławiu,

  • Wrocławski Teatr Pantomimy.

W dniu 27 marca 2018 roku w godzinach od 11.00 do 19.00 w kasach wymienionych teatrów posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł nabyć drugi bilet za 1 zł.  Pierwszy bilet sprzedawany będzie w cenie regularnej, drugi (tańszy) bilet będzie można nabyć w cenie 1 zł brutto. Posiadacz aktywnego statusu Premium będzie mógł nabyć maksymalnie 2 bilety, u danego partnera akcji, na spektakle odbywające się w terminie od 27 marca 2018 roku do 30 kwietnia 2018 roku włącznie, z wyłączeniem premier, festiwali lub innych wydarzeń, których organizatorem nie jest teatr. Standardowo oferowana zniżka na zakup biletów w ramach programu URBANCARD Premium, nie łączy się z prowadzoną akcją.

Jeżeli jeszcze nie jesteś uczestnikiem bezpłatnego programu URBANCARD Premium, to złóż wniosek na stronie www.wroclaw.pl/urbancard-premium przystąp do Nas i korzystaj z przywilejów Premium!

Scroll to Top