Miło mi poinformować, że DTV24 otrzymała zaproszenie na Lewada Art Cup , który odbędzie się w dniach 26-27 sierpnia w Zakrzowie.

Katarzyna Dowbor
IX JeŸdzieckie Mistrzostwa Gwiazd
26-27.08.2006, Zakrzów
studio69 – Konrad Korgul

Lewada ART CUP odbywają się w Zakrzowie k. Kędzierzyna-Koźla od 1998 roku.

Pomysłodawcami zawodów są Andrzej Sałacki – prezes LKJ Lewada oraz prezenterka telewizyjna Katarzyna Dowbor.

Co roku gości około pięćdziesięciu znanych artystów. Są oni gośćmi imprezy, kibicującymi swoim kolegom, albo biorą udział w jednej z czterech konkurencji jeździeckich: skokach przez przeszkody, ujeżdżeniu, powożeniu, lub western riding.
Zmagania artystów podziwiane są przez wielotysięczną publiczność, a zawodom towarzyszy wiele dodatkowych atrakcji: pokazy jeździeckie, mini recitale, spektakle teatralne, występy kabaretowe, koncerty i spotkania publiczności z przybyłymi gwiazdami.

Ludowy Klub Jeździecki LEWADA jest znanym i liczącym się na arenie sportowej klubem specjalizującym się w ujeżdżeniu, konkurencji olimpijskiej porównywanej do jazdy figurowej – eleganckim tańcu z koniem.

Siedzibą klubu jest XIX wieczny pałacyk położony w starym parku w Zakrzowie pomiędzy Kędzierzynem-Koźlem a Raciborzem. Każdego roku klub organizuje kilkanaście imprez jeździeckich na które zapraszamy działaczy oraz sympatyków sportów jeździeckich, a także imprezy o charakterze kulturalnym – koncerty, wystawy malarstwa i fotografii, plenery artystyczne.


W tym roku gośćmi będziemy również my DTV24 i Oddział DTV24 w Opolu

Zdjęcia organizatorów.

Scroll to Top