LADY PANK zagra we Wrocławiu!

LADY PANK zagra 10 listopada we Wrocławiu!
Jak co roku zapraszamy na specjalne koncerty legend polskiego rocka z cyklu wROCK for Freedom z okazji rocznicy odzyskania przez Polskę niepodległości.
10 listopada w Centrum Koncertowym A2 przy ul. Góralskiej wystąpi ulubiony przez publiczność kilku już pokoleń zespół LADY PANK!
Jak zawsze zaprosimy publiczność do wspólnego śpiewania ponadczasowych przebojów zespołu. We Wrocławiu od lat ważne rocznice w naszej historii świętujemy radośnie!
Dzień później, 11 listopada, zapraszamy na koncert kolejnej legendy polskiego rocka – zespołu DŻEM
https://www.facebook.com/events/1291379201200359/
Do dyspozycji widzów dostępne będą bilety zarówno na miejsca siedzące jak i stojące przy zachowaniu obowiązujących przepisów sanitarnych.
Ilość miejsc ograniczona – warto pospieszyć się z zakupem biletów!
Założony w 1982 roku zespół LADY PANK od samego początku istnienia święci triumfy na polskiej scenie muzycznej. Liczba hitów, jakie stworzyli Borysewicz i Panasewicz z zespołem, świadczy o niegasnącej sławie i ponadczasowości Lady Pank. Teraz przyjeżdżają do Was na ratunek z pozytywnym przekazem, rockandrollową mocą oraz dwoma wagonami przebojów, znanych Polakom od blisko czterech dekad.
Przeboje: “Mniej niż zero”, “Kryzysowa narzeczona”, “Tańcz głupia, tańcz”, “Mała Lady Punk”, “Zamki na piasku”, “Zawsze tam, gdzie ty”, “Sztuka latania”, “Wciąż bardziej obcy”, “Vademecum skauta”, “Zostawcie Titanica”, “Marchewkowe pole”, “Tacy sami”, “Na co komu dziś” czy “Stacja warszawa” na stałe weszły do kanonu polskiej muzyki rozrywkowej i wychowały już dwa pokolenia słuchaczy.
10.11.20 godz.19.00 Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5
wROCK for Freedom 2020
LADY PANK
miejsca siedzące: 120 zł – I pula
miejsca stojące: 80 zł – I pula
11.11.20 godz.19.00 Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5
wROCK for Freedom 2020
DŻEM
miejsca siedzące: 120 zł – I pula
miejsca stojące: 80 zł – I pula
Bilety dostępne w serwisach: www.wrockfest.pl/bilety-online/, www.biletin.pl, www.biletyna.pl, www.eventim.pl, www.ebilet.pl, www.kupbilecik.pl, goingapp.pl
rezerwacje: bilety@o2.pl

Scroll to Top