Lady Pank w Opolu

Piątek 9 listopada to w Narodowym Centrum Polskiej Piosenki w Opolu wielkie muzyczne święto. Koncert Lady Pank został wyprzedany w kilka dni po jego ogłoszeniu i tylko grupie ok.500 osób( tyle mieści sala ) dane było posłuchać największych hitów kapeli.

Opole było 6 miastem na trasie LP1 w takcie której zespół gra utwory z pierwszej płyty w nowych aranżacjach.Kryzysowa narzeczona, Mniej niż zero, Zamki na piasku, Vademecum skauta to tylko kilka utworów które można było posłuchać i pośpiewać wraz z zespołem.

Płyta PL1 przeszła już do historii polskiego rocka jako klasyk. Przez wielu jest określana mianem The Best Of, bo to właśnie z niej pochodzą największe przeboje grupy.Jan Borysewicz i Janusz Panasewicz przez blisko dwie godziny nie dają wytchnienia a każdy kolejny utwór zawsze wzbudza emocje.

Zespół zadbał oprócz pięknej oprawy muzycznej i wizualnej o swoich fanów ponieważ w autoryzowanym sklepiku można kupić płyty koszulki oraz inne gadżety z logo. Organizatorem koncertu było NCPP które ma dla miłośników dobrej muzyki ciekawe koncerty warto więc śledzić stronę https://ncpp.opole.pl/.

 

Zdjęcia i tekst Mariusz Kunicki

Scroll to Top