Konkurs -najlepszy spektakl Nurtu Off PPA

Teatr Muzyczny Capitol, organizator 41. Przeglądu Piosenki Aktorskiej ogłasza konkurs na najlepszy spektakl Nurtu Off. Uczestnicy otrzymują pieniądze na realizację spektaklu i wsparcie organizacyjne, a nagrodą główną jest statuetka Tukana Off i 10 tysięcy złotych.

Konkurs Off składa się z dwóch części: etap pierwszy to konkurs scenariuszy. Spośród nadesłanych do 20 listopada propozycji komisja wybierze najlepsze. PPA pomoże w ich realizacji finansowo i organizacyjnie.

Etap drugi to pokazy w trakcie Przeglądu Piosenki Aktorskiej. W marcu 2020 roku gotowe spektakle obejrzą jurorzy i publiczność. Ich głosy zdecydują o przyznaniu nagród.

Jest o co powalczyć – najciekawsze scenariusze otrzymują na realizację kwoty do 10 tysięcy złotych i wsparcie organizacyjne. Nagrodą główną jest statuetka Tukana Off i 10 tysięcy złotych. Publiczność przyznaje swoją nagrodę – statuetkę Tukana Off Publiczności.

Małe, ale śmiałe – tak najkrócej można opisać charakter offowych spektakli na PPA. To nie są duże projekty, bywają za to zachwycająco bezczelne. Przekraczają granice gatunków, komentują nie tylko formułę Przeglądu Piosenki Aktorskiej, ale i świat dookoła. Uwaga – zawsze muzycznie!

Konkurs Off odbywa się na PPA po raz piętnasty. 41. PPA będzie miał miejsce w dniach 21-29 marca 2020.

Ważne szczegóły:

Jak się zgłosić? Wypełnione formularze zgłoszeniowe trzeba dostarczyć do 20 listopada 2019 (do godziny 12 w południe) e-mailem: off@teatr-capitol.pl, pocztą lub osobiście: Teatr Muzyczny Capitol, ul. Piłsudskiego 67, 50-019 Wrocław, z dopiskiem „Nurt Off 41. PPA”

Pliki do pobrania
Regulamin Konkursu Off oraz formularz zgłoszeniowy wraz z załącznikami można pobrać stąd: teatrcapitol.box.com/41-off-regulamin

Wrocław, 21 października 2019

Na zdjęciu: Spektakl „Papety po raz pierwszy w Polsce”, który na 40. PPA zdobył Tukana Off. Fot. Łukasz Giza / PPA

Scroll to Top