Hip-Hop Opole 2019

W sobotni wieczór na błoniach Politechniki Opolskiej odbył się koncert Hip-Hop Opole 2019. Scenę tego dnia we władanie wzięli: Planbe, Włodi, Zipera, Sarius, Kali oraz Paluch. Koncert poprowadził Waldemar Kasta. Koncert Hip-Hop Opole to kolejna impreza która towarzyszy tegorocznemu 56.KFPP i odbywa się ona po raz piąty podobnie jak koncert Rock Opole.

Koncert przerósł oczekiwania organizatorów z powodu frekwencji która wyniosła kilka tysięcy ludzi i była dużo większa niż na piątkowym koncercie.Pogoda również dopisała a młodzież która pojawiła się na koncercie podkreślała że tego typu imprezy są potrzebne i tworzą jedno z ważniejszych wydarzeń na muzycznej mapie Opola.Warto również wspomnieć o miasteczku w którym można było kupić ciuchy oraz płyty.

Zabawa trwała do późnych godzin nocnych a wszystko to dzięki Miastu Opole i Narodowemu Centrum Polskiej Piosenki którzy zorganizowali to przedsięwzięcie .Oczywiście wstęp na koncert był zupełnie darmowy a wszyscy którzy w trakcie imprezy zgłodnieli bądź zaschło im w gardle mogli skorzystać w licznych food trucków które również pojawiły się na terenie.Festiwal już za kilka dni ale w mieście w tym samym czasie czekają na chętnych kolejne imprezy około festiwalowe.Pełny program na stronie www.opole.pl

Tekst i zdjecia Mariusz Kunicki

Scroll to Top