Drugi dzień 27. Pol’and’Rock Festival

Drugi dzień 27. Pol’and’Rock Festival wciąż trwa. Za nami kolejne spotkania na Akademii Przepięknych, koncerty, warsztaty i mnóstwo dobrej zabawy. Osoby, którym nie udało się kupić wejściówek, zgłosiły ponad 240 Domówek – miejsc, w których oglądają Festiwal, z czego prawie 40 za granicą.
Festiwalowicze na 27. Pol’and’Rock Festival, fot. Dominik Malik
Pokojowy Patrol 
Pokojowy Patrol można spotkać wszędzie tam, gdzie gra Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Wolontariusze Fundacji WOŚP działają nie tylko na Finale czy Festiwalu, ale też na innych wydarzeniach, w m.in.: na Wielkim Meczu czy przy okazji Biegu “Policz się z cukrzycą”. A co Pokojowy Patrol robi na Najpiękniejszym Festiwalu Świata?
Pokojowy Patrol na Festiwalu

Muzyczna uczta na Festiwalu
W sobotni wieczór odbył się wyjątkowy koncert na Dużej Scenie Festiwalu. Zespół zagrał wszystkie swoje najbardziej znane utwory, a sam występ przypadł w 27. rocznicę śmierci Ryszarda Riedla. Podczas utworu “Sen o Victorii” nad głowami Festiwalowiczów, przy pomocy Pokojowego Patrolu została rozwinięta “sektorówka”, biało-czerwona flaga. 

Co jeszcze czeka na Festiwalowiczów?
Przed uczestnikami wydarzenia trzeci, ostatni dzień Festiwalu. Dzień rozpoczną ostatnie spotkania na ASP z Radosławem Kotarskim, Przemkiem Kossakowskim i ekipą Down the Road oraz Martą Lempart, Dorotą Wellmani Martą Klepką. Na Dużej Scenie zagrają: From Today, Kosmodrom, No Logo, Black River, Hańba!, Pidżama Porno, Kasia Kowalska, Morgane Ji, Slift oraz tradycyjne zakończenie z Piotrem Bukartykiem.
“Sektorówka” na 27. Pol’and’Rock Festival, fot. Michał Kwaśniewski
Scroll to Top