SKOK W BOK W OPOLSKIEJ FILHARMONII KONKURS !!!!!

Dwie pary z długoletnim stażem planują kolejne wspólne wakacje. Ta sama willa, te same atrakcje, no i oczywiście niestety partner także ten sam. Aby więc tym razem urlop nie był nudny, mężowie postanawiają urozmaicić sobie letni wypoczynek i namówić żony do spędzenia wakacji oddzielnie. Tylko jakich argumentów powinni użyć, by ich chytry plan się ziścił? Ich obawy są jednak przedwczesne. Szybko okazuje się, że pań wcale nie trzeba do tego pomysłu przekonywać… Jak zamierzają ten urlop spędzić mężowie? A w jaki sposób będą wypoczywać ich małżonki? I na koniec – najważniejsze pytanie! Dlaczego wybór miejsca docelowego ma aż tak ogromne znaczenie? Komedia „Skok w bok”, autorstwa Donalda Churchilla i Petera Yeldhama, wystawiana była z dużym powodzeniem na londyńskim West Endzie. Ogromną popularnością cieszyła się także we Francji, w Niemczech oraz w RPA. Teraz pora na Polskę! Premiera 19 czerwca 2017 r. Obsada: Dorota Chotecka, Jacek Kopczyński, Michał Milowicz/Robert Wabich, Joanna Moro/ Andżelika Piechowiak, Michalina Sosna, Magdalena Wróbel, Adam Fidusiewicz Reżyseria Andrzej Rozhin Przekład Klaudyna Rozhin Kostiumy Ewa Kochańska Scenografia Joanna Pielat-Rusinkiewicz Muzyka Waldemar Król Asystentka reżysera Anna Modrzejewska
Zapraszamy państwa do zakupu biletów na spektakle które już 22 września w Opolskiej Filharmonii o godzinie 15.30 i 18:30.
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/40211/Opole/Skok+w+bok/
https://www.kupbilecik.pl/imprezy/35971/Opole/Skok+w+bok/

Kolejny konkurs dla naszych czytelników tym razem mamy dla was niesamowitą gratkę ponieważ do wygrania mamy po dwa podwójne zaproszenia na sztukę “Skok w Bok” która już 22 września w Opolskiej Filharmonii na godzinę 15.30 ale również na 18.30. Co zrobić aby mieć szansę na wygraną sprawa jest prosta napisz nam jaką sztukę widziałeś ostatnio i przekonaj nas że warto się na nią wybrać. Na odpowiedzi czekam pod adresem e-mailowym: kunicki.dtv24@gmail.com do dnia 18 września a zwycięscy zostaną poinformowani o wygranej i otrzymają zaproszenia e-mailowo w dniu 19 września, jeżeli jednak nie uda wam się wygrać cały czas istnieje szansa na zakup ich przez stronę kupbilecik.pl. Fundatorem zaproszeń jest firma Maximus Events organizator koncertu.

Scroll to Top